Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home 

пʼятниця, квітня 08, 2005 

ТБТиждень. 4.04-8.04.2005

Серед подій минулого тижня можна виділити декілька, що мені особисто здаютсья знаковими.

По-перше, це акція проти тиску, яку посиленно піарить канал НТН. Мені особисто це нагадує поганенький американський рімейк гарного європейського фільму - ніби і грошей в акцію вкладено набагато більше, і декорації красивіші, а не те... Не має вогнику. Не запалює серця. Згадайте, як минулого року було з 5-тим, коли справді дивилися ми на екрани, на яких відстукували цифри, що рахували години голодування. В мене особисто серце тоді виривалося з грудей і хтілося йти і крушити всіх, хто хмушував людей голодувати...
Зараз же все інакше. По-перше, протестувати зараз модно. По-друге, це зовсім безпечно для здоров'я. По-третє, акцією протесту я би не назвав збирання підписів та робивання телевізорів.
Взагалі, тема протестів НТН та їхньої відміні від тих же протестів 5-го, це дуже цікава тема і я сподіваюсь зупинитися на ній трохи пізніше.

Другою знаковою темою тижня (хоч насправді це і відбулося в суботу-неділю) - це була смерть Папи Івана Павла ІІ-го. Особливо гірко було бачити, як усі канали крім одного (5-го) продовжували показувати різноманітні розважальні передачі, коли весь світ сумував за видатною людиною. Велике спасибі 5-му, за те що поламали свою сітку (в суботу), та присвятили телемарафон цій людині. 5-ий, взагалі, досить (як для України) добре висвітлював цю подію, забезпечивши постійні живі включення, репортажі, та знову поламавши сітка для показу самого поховання в п'ятницю. Для справедливості слід додати, що поховання показували і декілька інших каналів (зокрема 1+1), але впевнений, що вирішальним для них стало оголошення в Україні трауру.

І нарешті, третьою подією, на якій хотів би зупинитися, це затримання Бориса Колесникова і відповідне "шоу" на телеканалі "Україна", приурочене цій події. Як то кажуть, "Часи змінюються, люди залишаються"...

На все добре.

Попередні записи

Реклама