Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Ще про 5-тий канал » | Ґонґадзе Георгій Русланович » | Нова програма на 5-тому каналі » | Сьогодні виповнюється 5 років тому, як зник Георгі... » | Сотруднице "Теленедели" необходима помощь. Срочно ... » | 5-тий канал - від чесних новин - до неповних новин... » | З „1+1” пішов автор та ведучий „Подвійного доказу”... » | До теми бунту на УТ-1 » | До питання суспільних каналів : » | До питання проведення конкурсу на частоти, які так... » 

пʼятниця, вересня 16, 2005 

ТРК “Славія-ТБ” заявляє свої права на бренд СТБ

15 вересня 2005 року о 14-00 в прес-центрі “Український час” Українського Дому (Хрещатик, 2) відбулась прес-конференція керівництва телекомпанії “Славія-ТБ” з приводу порушення її прав компанією “ММЦ-СТБ” шляхом протизаконного використання торгівельної марки “СТБ”, що є інтелектуальною власністю “Славії-ТБ”.

ТРК “Славія-ТБ”, продуктом якої є телеканал “Перший Спортивний”, спочатку планувала назвати свій спортивний проект “СТБ” (абревіатура “Спорт-ТБ”), для чого ще 09.07.97 р. подала заявку на реєстрацію цього логотипу до Держпатенту України, від якого 15.12.2000 р. одержала свідоцтво про власність на вищезазначений товарний знак.

Зі свого боку ТРК “Славія-ТБ” здійснювала певні кроки, щоб запобігти використанню свого товарного знаку компанією “ММЦ-СТБ”, свого часу направивши офіційного листа президенту компанії пану Княжицькому. Проте це звернення здалося керівництву “ММЦ-СТБ” не досить вагомим аргументом, про що воно письмово повідомило “Славію-ТБ”.

Внаслідок цього телекомпанія “Славія-ТБ” змушена була розробити, затвердити та зареєструвати інший логотип для ідентифікації власних програм.
У найближчий час завершить роботу експертна група, яка має за мету підрахувати збитки, що нанесені “ММЦ-СТБ” телекомпанії “Славія-ТБ”, після чого будуть пред”явлені претензії телеканалу, що протизаконно використовує логотип “СТБ”, буде також сформований та направлений до суду позов до компанії “ММЦ-СТБ”.
Одночасно про вищезазначені порушення поінформовані Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення, Державний Департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти та науки України, Держтелерадіо України, а також правоохоронні органи.

Як зазначив Генеральний директор ТРК “Славія-ТБ” В.Г.Дашкеєв, “Телекомпанія “Славія-ТБ” збиралась звернутися до суду ще минулого року, проте ми вирішили зачекати, щоб уникнути трактування будь-ким цього питання як політичного: ніби ми мали на меті “надавити” чи зіпсувати передвиборчу репутацію певної групи, яка була тоді, та й зараз є власником цього каналу.

До того ж ми сподівались, що питання буде вирішене мирним шляхом, за доброї волі “ММЦ-СТБ”, оскільки попереджували ми їх неодноразово, отже, керівництво каналу знало про цю проблему і мало прийняти адекватне рішення.”

За словами В.Г.Дашкеєва, “головною метою пред”явлення позову компанії “ММЦ-СТБ” є припинення незаконного використання логотипу “СТБ”, що належить нам на правах інтелектуальної власності”.

Джерело: ТРК "Славія ТБ"

Реклама