Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | 25 жовтня на «П’ятому» - марафон вільної журналіст... » | УТ-1 та "5 канал" у прямому ефірі покажуть продаж ... » | „5 канал” знову переміг у конкурсі на канали мовле... » | «5 канал» обурений діями НТН » | Ющенко нарешті виступить на телебаченні » | "Форум" на 5-тому каналі - "Джинса" в ефірі » | Вахтанг Кіпіані став випускаючим редактором на К1 » | ЦЕНЗУРА НА 5 КАНАЛІ І ТЕЛЕКРИТИЦІ » | ТРК “Славія-ТБ” заявляє свої права на бренд СТБ » | Ще про 5-тий канал » 

четвер, жовтня 20, 2005 

Антимонопольний комітет зайнявся ЗАТ "Воля-Кабель"

Антимонопольний комітет України прийняв рішення рекомендувати ЗАТ "Воля-кабель" утриматися від підвищення тарифів на пакет аналогового телебачення з 18 грн. до 20,2 грн.

"У результаті аналізу ми виявили наявність статті витрат (при формуванні тарифів "Воля-кабель"), що, на наш погляд, є не обґрунтованою. Це і дозволило АМК прийняти дане рішення", - заявив голова АМК Олексій Костусєв.

При цьому він уточнив, що мова йде про витрати, пов'язані з технічним обслуговуванням мереж компанії. "Вони, на наш погляд, не набагато, але все-таки завищені", - підкреслив він.

Голова АМК також відзначив, що "Воля-кабель" може не прислухатися до рекомендацій комітету і все-таки підняти існуючий тариф, "але, інша справа, як на це зреагуємо ми".

Костусєв пояснив, що такий факт АМК буде розглядати як зловживання монопольним положенням компанії "Воля-кабель". "Ми можемо розглядати цю ціну як монопольно високу і порушити справу", - сказав він, додавши, що виконання компанією "Воля-кабель" рекомендацій АМК дозволить киянам у цілому заощадити більш 300 тис. грн. на місяць.

Як підкреслив Костусєв, кожен учасник ринку кабельного ТВ повинен установлювати свій тариф з урахуванням витрат і пам'ятати, оскільки у своєму сегменті він займає монопольне положення, будь-які спроби установити економічно необґрунтовані тарифи комітет буде жорстко припиняти.

Як повідомлялося з посиланням на прес-службу АМК, "Воля-кабель" звернулася в комітет із проханням роз'яснити правомірність підвищення тарифів на соціальний аналоговий пакет.

Раніше президент ЗАТ "Воля-кабель" Сергій Бойко заявляв про те, що компанія не планує підвищувати вартість пакету програм у соціальному аналоговому форматі (пакет "Україна"). Однак припустив, що якщо в проект держбюджету будуть внесені зміни, вартість пакета "Україна" у наступному році трохи зросте.

"Відповідно до законопроекту про держбюджет на 2006 рік при рівні інфляції в 9% вартість пакета "Україна" не перевищить 20 грн. (на сьогодні - 18 грн.).

За даними Бойка, ціну того ж пакету "Україна", але в цифровому форматі мовлення, компанія "Воля" планує установити нижче 18 грн. для стимулювання підписки абонентів на цифровий пакет.

Компанія "Воля" надає доступ передплатникам до пакетів програм кабельного телебачення, представлених торговельною маркою "Воля Преміум ТБ", а також доступ до ресурсів інтернет, представлений торговельною маркою "Воля Бродбенд".

Українська правда

Реклама