Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | "Тоніс" запускає телемарафон з нагоди річниці Пома... » | Дитячий конкурс "Євробачення" » | Перший запускає інформаційну програму про предвибо... » | Відбірковий конкурс «Євробачення-2006» » | ICTV готує нове реаліті-шоу „Діти напрокат” » | Перший канал. День боротьби з ВІЛ/СНІДом » | На Першому каналі - телемарафон з нагоди річниці ... » | Судова війна «Вінниччини» і місцевої влади. Два пр... » | «5 канал» планує телемарафон на честь річниці Пома... » | Текст журналістського звернення, що буде розповсюд... » 

понеділок, листопада 21, 2005 

Перші враження від річниці Революції на ТБ

Отже, підійшла річниця помаранчевої революції, і українські телеканали запроновули нам свою інтерпретацію цих подій.

Першим "святкування" почав ICTV, який у п'ятницю, присвятив шоу "Свобода слова" - і потрібно сказати, дуже професійно підійшов до цього питання, проблемам, які виникли в Помаранчевій команді та наслідкам революції.

Підхопити його починання, вирішив Перший Національний, що в неділю показав першу частину свого, так званого "марафона". Цей "марафон" виглядав так : сиділи у студії кілька десятків невідомих та маловідомих (за винятком Катеринчука) експертів, серед яких не було ні одного! представника команди Тимошенко.

Взагалі, у Першого ще буде шанс реабілітуватися завтра, 22-го листопада, коли другу частину марафону буде готувати інформаційна команда під керівництов Панюти, а поки канал справляє гнітуче враження.

Тоніс проанонсував свій марафон 22-го листопада ввечері.

Найпрофесійніше за всіх підійшов 5-тий канал, минулорічний "герой" революції. Перше, що вражає в марафоні, який триває вже кілька днів - це різноплановість. Тут і інтерв'ю з головними дійовими особами революції (вже побачили Луценка, Кивалова та Ющенка, анонсували ще інтерв'ю з Тимошенко, у середу, 23 листопада, о 21.30), тут і документальний фільм "Україна: прорив до свободи", і різні хронікальні кадри.

На мою думку, саме п'ятий міг би зробити щоденний проект під умовною назвою "Хроніка Революції", який починався би, наприклад від отруєння Ющенка і щодня показували би найважливіші новини цього дня рік назад, хоча й теперішній варіант - непослідовні кадри, теж непоганий :))

Що дивує - так це поведінка двох каналів - 1+1 та Інтер, які не присвятили темі Революції достатньої уваги.
Плюси анонсували документальний фільм про Революцію 22-го листопада, о 9-тій ранку! в будній день! а у вечірньому ефірі, вони поставили документальний фільм про Молоду Гвардію, що безумовно буде дуже актуальним саме 22-го листопада, і принесе їм надзвичайно високий рейтинг. Цей рейтинг, ми спробуємо проаналізувати протягом найближчих кількох днів.

Цікаво, чи не відчувають власники каналу та журналісти, хоча б провину за те, що вони робили минулого року, і продовжували подекуди робити цього року (наприклад, закривши "Подвійний доказ"). Чи оте сумнозвісне стояння під телекамерами разом з Роднянським, вдягнувши винуватий вигляд, так і залишиться єдиною спробою вибачитися перед Народом України у Герасем'юк, Піховшека і Ко? Чому канал не пропонував повернутися тим сімома сміливцям, які звільнилися з каналу, а не продовжували, як всі інші, брехати в прямому ефірі під час голосування-2004? Мабуть ці питання так і залишаться без відповіді.

Канал Інтер же зовсім не проводи ніякої ПР-активності щодо свої проектів, тому навіть не знаю, чи збираються вони щось присвячувати Дню Свободи.

Реклама