Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Супутникові параметри для прийому програм ТРК СВІТ... » | Українські телерадіокомпанії просять оголосити 26 ... » | Сьогодні «5 канал» покаже ексклюзивне інтерв’ю з Ю... » | З 23 листопада 2005 року «5 канал» збільшує кількі... » | Новий український канал "СВІТ" » | Перші враження від річниці Революції на ТБ » | "Тоніс" запускає телемарафон з нагоди річниці Пома... » | Дитячий конкурс "Євробачення" » | Перший запускає інформаційну програму про предвибо... » | Відбірковий конкурс «Євробачення-2006» » 

четвер, листопада 24, 2005 

На «П’ятому» відбувся телемарафон

Передусім, глядачі «5 каналу» мали змогу пригадати «як все було». Протягом дня невеликими відео роликами подавалася архівна хроніка подій, що мали історичне значення, були поворотними моментами у виборчій гонці: від моменту промови В.Ющенка на Співочому полі (на самому початку передвиборчої кампанії) до моменту інаугурації на Майдані.

Під час самого марафону працювало дві студії: з однієї у звичайному режимі транслювалися інформаційні випуски новин, у другій відбувалося спілкування ведучих каналу, зокрема, Євгена Глібовицького, Романа Чайки та Романа Скрипіна, із багаточисленними гостями. Найрізноманітніші теми, так чи інакше пов’язані з подіями минулого року, в ефірі «5 каналу» обговорювали люди, які були безпосередніми учасниками і, в певному сенсі, ядром і рушійною силою тих подій.

Так, свої позиції і погляди у студії «П’ятого» обґрунтовували такі відомі політики і представники влади, як Микола Томенко («польовий командир» Майдану), Анатолій Кінах (лідер ПППУ), Роман Безсмертний (керівник виборчого штабу Ющенка [2004]), Михайло Бродський (член політради партії «Батьківщина»), Дмитро Корчинський (лідер «Братства»), Петро Порошенко (заступник керівника коаліції «Сила народу» [2004]), Тарас Чорновіл (керівник виборчого штабу Януковича [2004]), Олександр Турчинов (заступник керівника штабу Ющенка [2004]) та багато інших.

Оцінки подіям Помаранчевої революції та останнього року в Україні давали політтехнологи, зокрема, Олег Медведєв та соціологи - Ірина Бекешкіна (науковий керівник фонду «Демократичні ініціативи»), Ольга Балакірєва (голова правління Українського інституту соціальних досліджень).

Деякими міркуваннями із глядачами «П’ятого» поділилися й діячі української культури, а саме: Мирослав Попович (директор Інституту філософії ім. Г.Скороводи, академік НАНУ, доктор філософських наук, професор), Лесь Подерв’янський (художник), Славко Вакарчук (соліст гурту «Океан Ельзи»), – а також представники ЗМІ: Вєслав Романовський (кореспондент польського телебачення) і Рональд Попеску (керівник Бюро «Ройтерс» в Україні).

Перебуваючи на прямому зв’язку зі студією з Москви інтерв’ю «5 каналу» дав відомий російський політтехнолог Ґлєб Павловскій, який висловив свої думки з приводу ситуації в Україні через рік після президентських виборів 2004 року. В ефірі каналу відбулася й трансляції ще двох ексклюзивних інтерв’ю, записаних спеціально для телемарафону: з колишнім президентом Польщі Алєксандром Кваснєвські та Президентом Грузії Міхаїлом Саакашвілі.

Крім того, впродовж цілого дня в рамках щогодинних випусків новин на «П’ятому» проходили невеликі телемости з головними містами України: Харковом, Донецьком та Львовом. На центральних площах цих міст працювали кореспонденти «5 каналу», що спостерігали за перебігом подій, присвячених річниці Помаранчевої революції і коментували акції, які там відбувалися. Під час прямих включень в рамках телемостів глядачі мали змогу також почути короткі інтерв’ю з місцевими політиками, представниками влади, митцями. Зокрема, до розмови були запрошені Анатолій Близнюк (екс-голова Донецької облдержадміністрації), Антон Клименко (голова донецького осередку НСНУ), Зиновій Сірик (в.о.міського голови Львова), Маркіян Іващишин (директор Мистецького об'єднання “Дзига”, Львів), Юрій Шишкін (керівник передвиборчого штабу «Нашої України» [2004]), Сергій Жадан (письменник, Харків) та інші.

Але, безумовно, найважливішим місцем святкувань Дня Свободи був Майдан Незалежності у Києві, тому майже у кожному новостійному випуску звідти відбувалися прямі включення і про останні новини Майдану в ефірі розповідали журналісти «5 каналу» Андрій Жигулін і Святослав Цеголко. Уся заключна частина програми святкування Дня Свободи (концерт та виступи політиків на головній сцені свята, в тому числі, Юлії Тимошенко та Віктора Ющенка) транслювалася в прямому ефірі.

І, нарешті, ключовим моментом телемарафону на «5 каналі» став прем’єрним показ фільму С.Цеголка «Українська революція. За півкроку до крові». Говорячи про свій фільм, автор висловив сподівання, що він «змінить ставлення українців до своєї революції».

Прес-служба «5 каналу»

Реклама