Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | «5 канал» планує телемарафон на честь річниці Пома... » | Текст журналістського звернення, що буде розповсюд... » | Інформаційний прорив » | Сурдоперекладач ТСН Наталка Дмитрук отримала нагор... » | “Один за всіх” – новий український серіал » | Фільм про Віл-позиитивних дітей на 5-тому » | “Воля-Кабель” виконала рекомендації АМКУ » | Студентів не тренували, які питання не слід ставит... » | УТ-1 ОЧОЛИВ КЕРІВНИК "ТОНІСУ" » | Президент призначить голову НТКУ сьогодні або завт... » 

пʼятниця, листопада 18, 2005 

Судова війна «Вінниччини» і місцевої влади. Два проти одного

До ТРК «Вінниччина» подано два судові позови – від Вінницької обласної ради та від голови облдержадмінітсрації Олександра Домбровського.
Про це ІМІ повідомив в.о. головного редактора ТРК «Вінниччина» Леонід Олійник.
Депутати облради вимагають спростування інформації, яка прозвучала в ефірі телерадіокомпанії про те, що місцева влада сама відмовилася фінансувати ТРК, коли ще була у числі її засновників.
За його словами, коли «обласна рада була одним з засновників телерадіокомпанії, вона не давала ні копійки на її розвиток протягом кількох років». Пан Олійник сверджує, що з цієї причини облрада була у числі засновиків ТРК. На сьогоднійшній день ТРК «Вінниччина» є комерційною телерадіорганізацією.
Вінницька обласна рада подала судовий позов до ТРК «Вінниччина» 18 жовтня 2005 року. Перше судове слухання призначене на 1 грудня 2005
року.
Крім того, губернатор Вінниччини Олександр Домбровський 27 жовтня 2005 року також подав судовий позов до ТРК «Вінниччина» та до
колишнього начальника Головного фінансового управління Вінницької ОДА Тетяни Собкової про захист честі, гідності та ділової репутації.
Домбровський вимагає від відповідачів 30 тисяч гривень і спростування звинувачень на його адресу від пані Собкової, які пролунали у програмі ТРК «Вінниччини» «Наш погляд» 30 вересня 2005 року.
Пані Тетяна Собкова в ефірі телекомпанії звинуватила Домбровського і ще низку чиновників у тому, що її нібито примушували підписувати незаконні акти, «згідно з якими 1 мільйон державних коштів мав бути перевдений на рахунок певної приватної фірми». За її словами, після того, як вона відмовилася це зробити, її звільнили.
Вінницький губернатор у своєму позові заявляє, що всі ці звинувачення на його адресу не відповідають дійсності. Крім того, за його словами, у програмі не було наведено жодного доказу на їх підтвердження.
Пан Олійник підтвердив, що у тій програмі не була подана позиція місцевої влади, але при цьому він наголосив, що їх телеканал неодноразово запрошував губернатора Домбровського взяти участь у прямому ефірі, але той постійно відмовлявся.
У той же час прес-секретар губернатора Вінницької області Мар’ян Станович в коментарі ІМІ зазначив, що запрошення взяти участь в прямому ефірі «Вінниччини» приходили занадто пізно, напередодні, і тому пан Домбровський «через свій щільний графік не міг на них піти». Кірм того, він зауважив, що запрошення приходили не від самої телерадіокомпанії, а від пані Собкової.
Перше судове засідання за позовом Олескандра Домбровського до «Вінниччини» призначене на 1 грудня 2005 року, повідомив пан Станович. У той же час, судове слухання справи вже за позовом ТРК „Вінниччина” до голови Вінницької ОДА Олександра Домбровського як до фізичної особи про захист честі, гідності та ділової репутації призначене на 21 листопада цього року.
Колектив «Вінниччини» подав позов до губернатора через «образливі та недостовірні висловлювання» на адресу телерадіокомпанії, які пролунали від нього на одній з сесій облради.
Як повідомлялось, ТРК „Вінниччина” подала судовий позов до Олександра Домбровського 24 жовтня 2005 року.
ІМІ

Si tienes un evento importante que viene, y quiere perder ya
que la dieta de jugo te da energa, te dars cuenta de que eres muy productivo.
bajar de peso rapido Sobre una dieta cosa que es una molestia para su ocupada
vida. Mire, yo entiendo que usted quiere perder kilos sin
cambiar mucho su dieta o los planes de ejercicio ...
Lo entiendo.

Probablemente no hay dieta ms popular en los ltimos tiempos 100 a 300
caloras cada vez. Por supuesto, puedes hacerlo an mejor
haciendo tus propios postres con reemplazos del azcar. como bajar de peso rapido La mayora de las fruta tambin contienen una alta cantidad de agua.
Aunque en la mayora de a enumerar lo que se dice qu es
exactamente la mejor dieta para bajar de peso.

Дописати коментар

Реклама