Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | На «П’ятому» відбувся телемарафон » | Супутникові параметри для прийому програм ТРК СВІТ... » | Українські телерадіокомпанії просять оголосити 26 ... » | Сьогодні «5 канал» покаже ексклюзивне інтерв’ю з Ю... » | З 23 листопада 2005 року «5 канал» збільшує кількі... » | Новий український канал "СВІТ" » | Перші враження від річниці Революції на ТБ » | "Тоніс" запускає телемарафон з нагоди річниці Пома... » | Дитячий конкурс "Євробачення" » | Перший запускає інформаційну програму про предвибо... » 

вівторок, листопада 29, 2005 

Одеська ТРК «ГЛАС» відновила мовлення

Одеська телерадоікомпанія «ГЛАС» відновила мовлення у повному обсязі після більше ніж двотижневої вимушеної перерви.
Про це ІМІ повідомив один з акціонерів телеканалу Руслан Євдокімов.
Радіостанція «ГЛАС» повернулася в ефір 16 листопада, а телеканал наступного дня – 17 листопада.
За словами Євдокімова, відновлення мовлення стало можливе завдяки «взаємодомовленності акціонерів компанії».
«Ми (акціонери – ред.) домовилися відновити мовлення до того часу, доки не буде проведений збір акціонерів компанії», - повідомив Руслан Євдокімов.
Згідно з законом, проведення збору акціонерів можливе тоді, коли мине 45 днів після опублікування оголошення про нього, що, за словами Євдокімова, ще не зроблено.
При цьому він зазначив, що конфлікт навколо «ГЛАСу» ще не завершився, у судах досі триває розгляд позовних та касаціних скарг акціонерів телерадіокомпанії один до одного.
Крім того, Руслан Євдокімов повідомив, що журналісти телерадіокомпанії отримали заробітню платню за період припинення її мовлення.
Як раніше повідомляв ІМІ, трудовий колектив ТРК «ГЛАС» звернувся до свого найбільшого акціонера Геннадія Сульдіна з відкритим листом, в якому просить його взяти участь у зборах акціонерів компанії для того, щоб виконати рішення Малиновського районого суду Одеси і законним шляхом відновити на посаді генерального директора Івана Горюхіна.
Як наголошується у відкритому листі, який розміщений на сайті «ГЛАСу», наразі Генеральний директор, а також виконуючий обов'язки генерального директора відсутній, тому що Євдокимова Є.Г. звільнена від займаної посади рішенням Маліновського суду м. Одеси від 10 жовтня 2005 року, а повноваження Горюхіна І.Р. не відновлені, оскільки зазначене рішення відповідно до вимог ст.77 Закону України "Про виконавче виробництво" не виконано.
Нагадаємо, увечері 28 жовтня було припинене мовлення радіостанції "ГЛАС" і телеканала "ГЛАС" у дециметровому діапазоні. Як повідомив Інтернет-сайт телерадіокомпанії, "кілька десятків співробітників міліції і судових виконавців ввірвалися в приміщення, де розташовані служби телерадіокомпанії. Вони демонтували, а після винесли передавачі". Колектив ТРК "ГЛАС" розцінив дані події як "спробу політичного тиску на канал напередодні виборів".
За твердженням представників «ГЛАСу», групу осіб, яка 28 жовтня увійшла до телерадіокомпанії, очолював депутат обласної ради, голова обласного осередку блоку "Народний Союз Наша Україна" і помічник народного депутата Олексія Козаченко Геннадій Чекіта.
У той же час, Олексій Козаченко в коментарі Інституту масової інформації заперечив будь-яку свою причетність до конфлікту навколо одеської телерадіокомпанії «ГЛАС» і заявив, що буде подавати судові позови до ЗМІ та інших осіб, які поширювали недостовірну інформацію щодо нього.
«Це все брудні політичні ігрища. Я обов"язково подаватиму судові позови проти тих, хто втягнув моє ім"я у цей конфлікт», - заявив пан Козаченко.
Від будь-яких інших коментарів народний депутат відмовився.

ІМІ

Реклама