Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Президент та прем’єр звітуватимуть перед журналіст... » | 5 канал усе більше любить Ющенка, а НТН - Янукович... » | Анонс програми "Свобода слова" » | 5 канал готується до запуску ток-шоу? » | Серіал "Бідна Настя" знову в ефірі "1+1" з 19 груд... » | О 21.00 на Першому каналі еклюзивне інтерв'ю Прези... » | РЕКЛАМНА ПАУЗА «З’ЇДАЄ» АВТОРСЬКІ ПРАВА » | Відео-подкастінг в Україні » | Ток-шоу «5 з 7»: популярно про серйозне » | Медиа-восстание » 

понеділок, грудня 19, 2005 

УТ-1 стане провідним каналом

Цього прагне новопризначений президент Національної телекомпанії Віталій Докаленко.

Минуло майже півтора місяці відтоді, як Національну телекомпанію України (НТКУ) очолив Віталій Докаленко. На своїй першій прес-конференції він не став розповідати колективу й журналістам, які реформи планує провести і що обіцяв Президенту Віктору Ющенку перед тим, як той підписав указ про його призначення на високу посаду. Днями прес-служба НТКУ поширила інтерв’ю з Докаленком, яке, на наш погляд, частково пояснює, чому колишня команда Тараса Стецьківа, що відстоювала створення суспільного мовлення в Україні, подала у відставку з появою у телецентрі на Сирці нового телевізійного функціонера.

— Чи представили ви Президенту України свою концепцію змін на Першому Національному?

— А ви гадаєте, я годину про погоду з ним спілкувався? Повірте, у кожного керівника будь-якого телеканалу було, є і буде своє бачення розвитку НТКУ. І я його маю. Інше питання, чому не подавав свою концепцію на конкурс. Скажу відверто — не хотів. Я розумів обсяг роботи, проблем, відповідальності...

— Які з своїх позицій вважаєте найбільш виграшними — це редакційна політика, сітка мовлення, реструктуризація?..

— Важко сказати. Річ у тім, що у концепціях Олександра Ткаченка й Андрія Шевченка акцент було зроблено на створення суспільного мовлення, а я основним завданням вважаю виведення НТКУ на якісно нову сходинку розвитку. УТ-1 має стати провідним каналом. Сьогодні це головне. Я реаліст і розумію: аби змінити стан речей на телекомпанії, слід змінити її підпорядкування, систему фінансування, принцип виконання держзамовлення, сітку мовлення... Мало того, все це треба робити одночасно. Тому я задекларував програму, яка дозволить поступово перетворити УТ-1 на рейтинговий телеканал.

— Чи передбачено у вашій концепції створення на базі УТ-1 суспільного мовлення?

— Гадаю, найближчим часом я презентую свою програму широкому загалу. Тоді й обговоримо всі позиції. А щодо конкретно суспільного мовлення — я пропонував Андрію Шевченку залишатися на каналі і продовжувати втілення ідеї у реальність. Та власні амбіції виявилися сильнішими, ніж прагнення створити на Першому Національному громадське телебачення...

Валерій НОВОСВІТНІЙ, “Хрещатик”

Реклама