Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Продовження серіалу "Моя прекрасна нянька" з 31 гр... » | «Територія А» була власним виробництвом Першого ка... » | Докаленко створюватиме ГТВ на базі НТКУ, але без «... » | Янукович захопив телевізор, а його канали вже мані... » | Українці назвали телеведучого, якому довіряють біл... » | П'ятий канал вилетів у третю п'ятірку, а "Інтер" з... » | У новому році Львівська телерадіокомпанія презенту... » | Анонс програми "Свобода слова" » | «Фабрика бізнесу» - нове інтелектуальне реаліті-шо... » | На ІCTV стартує нове реаліті-шоу "Гидке каченя" ("... » 

середа, грудня 28, 2005 

1+1 : Святкова комедія "Новорічний кілер"

Ледве закінчивши різдвяну комедію "Подарунок долі", режисер Галина Шигаєва зібрала українських і російських "зірок" на святкування новорічної ночі, дала в руки Дмитру Нагієву зброю і посадила його на дерево. В усякому разі, саме так здавалося на знімальному майданчику комедії за сценарієм творця "Дня народження Буржуя" Юрія Рогози – "Новорічний кілер". Фатальний чоловік телеекрана виконує у фільмі аж дві ролі – найманого вбивці Скрипаля і схожого з ним, як брат-близнюк, віртуоза Пісюкова. Правда, спершу від кандидатури актора збиралися відмовитися, тому що він не міг приїхати через свій контракт за кордоном. Але Дмитрові сценарій дуже сподобався, і буквально за два тижні до початку зйомок подзвонив імпресаріо Нагієва і сказав, що терміни його роботи міняються, і він тепер вільний.

Втім, до Києва Дмитро Нагієев не доїхав. Адже всі зйомки цієї новорічної комедії відбувалися в Ірпені. Тут "осіла" і решта виконавців – Станіслав Садальський, завсідник фільмів "Особливості національного полювання, риболовлі…", Семен Стругачов і Лесь Задніпровський. Зі своєї попередньої комедії про маленького йоркширського тер'єра "Подарунок долі" режисер Галина Шигаєва запросила в новий проект актрису Алісу Гребєнщикову і "аншлагівця" Юрія Гальцева, адже, за словами постановника, вона обожнює працювати зі своїми улюбленими акторами. Знайшлося в новому проекті місце і для собаки, правда, він більший за свого "подарункового" колегу і вирізняється неабиякою кмітливістю. На відміну від певних людей. "Комедія – це важкий жанр - вважає Галина Шигаєва. - Це постійна гра на лезі ножа – або вульгарно або не смішно. Режисери не беруться за цей жанр і, напевно, правильно, тому що тут можна прогоріти. А я, чесно кажучи, інше знімати не вмію. Я не ставлю собі за мету, що читатиму тільки комедійні сценарії. Читаю багато текстів інших жанрів, але так виходить, що лягає на душу саме те, що пов'язано з комедією. Так сталося і з цим сценарієм. Я закінчувала "Подарунок долі" і подзвонила Юрію Рогозі, з яким ми в добрих, дружніх стосунках, запитала, що у нього є новенького. Він запропонував близько п'ятнадцяти сценаріїв. Я вибрала "Новорічний кілер". Мені сподобалося, як це написано, в якому ритмі, які яскраві характери. Навіть читати було цікаво. Це комедія з елементом ексцентрики. У нас знялося дуже багато українських акторів: Радміла Щеголєва, Людмила Смородіна, Лесь Задніпровський, Юрій Євсюков, Валерій Астахов, Юрій Рудченко".

Особливо поталанило групі з погодою - всі зйомки ексцентричної комедії-трилера випали на найхолодніші дні зими. Температура на одному з головних майданчиків фільму – в ірпіньськом Будинку Творчості, показала, що різниця між зйомками в приміщенні і на вулиці дуже невелика. "Мені "пощастило", - зауважує Дмитро Нагієв. - Я приїхав сюди перший і коли потрапив на зйомки, вночі було мінус 28. Треба було лізти на сосну зі зброєю в руках. На саму верхівку я не поліз, але повірте, досить сучка на висоті двох метрів, щоб із залізним карабіном в руках і в літніх туфлях залишитися там назавжди. Завдяки скрипучому морозу картинка вийшла офігенна. Те, на що Голлівуд витрачає мільйони доларів, ми знову зробили по-нашому – задарма".

Реклама