Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | «Територія А» була власним виробництвом Першого ка... » | Докаленко створюватиме ГТВ на базі НТКУ, але без «... » | Янукович захопив телевізор, а його канали вже мані... » | Українці назвали телеведучого, якому довіряють біл... » | П'ятий канал вилетів у третю п'ятірку, а "Інтер" з... » | У новому році Львівська телерадіокомпанія презенту... » | Анонс програми "Свобода слова" » | «Фабрика бізнесу» - нове інтелектуальне реаліті-шо... » | На ІCTV стартує нове реаліті-шоу "Гидке каченя" ("... » | ICTV на новорічних канікулах покаже найкращі повно... » 

середа, грудня 28, 2005 

Продовження серіалу "Моя прекрасна нянька" з 31 грудня

У нової історії "1+1" є дуже авторитетна й весела попередниця - оригінальний американський серіал "The Nanny". Його героїня, молода жінка Френні, утративши роботу, з'являється на порозі фешенебельного будинку, де намагається продати дещо зі свого товару. Та Френні не лише влаштовується в цей дім нянькою, а й бере під контроль весь будинок разом з господарем! Американці із задоволенням дивляться й обговорюють кумедні ситуації, в які потрапляє їхня телефаворитка і довірене їй сімейство. З 1993 року веселий серіал є одним з лідерів телевізійних рейтингів США, а режисери й виконавці головних ролей стали лауреатами найавторитетніших премій США. Серед відзнак - і найавторитетніші нагороди телевізійної Америки "Еммі", за перемогу в номінаціях "Найкраща актриса", "Найкращий актор" і "Найкращий сценарій". "Запрошеними зірками" у серіалі побували й такі знаменитості, як Г'ю Ґрант, Елізабет Тейлор, Елтон Джон, Селін Діон і бізнесмен Доналд Трамп. Серіал закупило чимало європейських країн, та після національних дубляжів "Нянька" певною мірою втратила свою оригінальну привабливість, бо ніхто з акторів озвучення не зміг знайти гідної заміни своєрідному низькому голосу головної героїні. Продюсери Олександр Роднянський і Олександр Акопов пішли іншим шляхом - серіал повністю адаптований до вітчизняних реалій, а головні герої отримали обличчя й тіла відомого актора, мрії всіх Попелюшок Сергія Жигунова й молодої актриси театру "Табакерка" Анастасії Заворотнюк.

В російському варіанті всі події з американської дійсності перенесені в рідну, знайому всім нам реальність. Віка з Маріуполя навіть уявити не могла, що коли-небудь їй доведеться виховувати чужих дітей. Та, потрапивши в сім'ю Шаталіних, вона взялася до роботи з усім притаманним їй оптимізмом. Віка щиро впевнена, що життя - це свято, тому всі навколо мимоволі починають піддаватися її настрою. Найближчим другом дівчини стає дворецький Костянтин Миколайович. Саме він раніше за всіх помічає, що Віка й Максим могли б стати ідеальною парою. Якби не деякі "але"...

Реклама