Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Ганна Ковальчук залишила «Майстра і Маргариту» без... » | «Скромне» новорічне шоу на Першому каналі придумал... » | «НТВ-Плюс» оголошує про початок офіційної передпла... » | Герасим’юк стверджує що перебування в НСНУ не впли... » | «Майстер і Маргарита» різко підвищив рейтинг «Інте... » | У Львові відкриється перший цілодобовий телеканал ... » | «5 канал» презентує документальний фільм «Україна ... » | УТ-1 стане провідним каналом » | Президент та прем’єр звітуватимуть перед журналіст... » | 5 канал усе більше любить Ющенка, а НТН - Янукович... » 

вівторок, грудня 20, 2005 

У Львові знімають українського «Шрека»

Український аналог американського «Шрека» зможуть побачити в найближчі місяці українські глядачі на вітчизняному телебаченні. Ляльковий мультиплікаційний серіал про пригоди Котигорошка виробила львівська продюсерська студія „Галичина-фільм”. Відзняті десять серій по десять хвилин кожна залишилось тільки озвучити. За словами директора студії Василя Босовича, зараз власне тривають переговори з одним із телеканалів (з яким саме, наразі директор не каже) про те, щоб створити ще й мальовану версію казки.

Ідея зняти анімаційний фільм про українського героя виникла два роки тому, тоді ж студія і розпочала втілювати її в життя. У мультику присутні всі традиційні персонажі казки про Котигорошка. Ляльки та декорації виготовили львівські художники, „водили” ляльками і грали ролі актори львівського театру „І люди, і ляльки”. Знімали в спеціально спорудженому міні-павільйоні прямо в студії. Бюджет мультфільму Василь Босович наразі не називає, бо це, за його словами, „таємниця фірми”.

А запланований український анімаційний фільм про Котигорошка, на відміну від лялькової версії, буде сучаснішим та іронічнішим від лялькового "побратима". „Просто люди, які це замовляють, мають намір добре цей мультик продавати”, - додає керівник студії.

Привідкрив директор студії і завісу іншої таємниці: „Ми запускаємо ще три нових проекти – ігровий фільм, плюс на підході ще два великих проекти. – поділився найближчими реальними планами Василь Босович. - Це будуть телевізійні серіали, один з яких буде мелодрамою на історичному тлі (зокрема, про українських січових стрільців). Цей серіал обіцяє бути дуже цікавим і вже навіть заручився дуже солідною державною та міжнародною підтримкою. Крім того, хочемо відкрити у Львові Школу анімації".

„Галичина-фільм” - перша на пострадянських теренах кіностудія „вільного” типу, заснована 1989 року. Нині студія займається генеруванням ідей та втіленням їх у життя – зйомками кліпів, телевізійних фільмів, анімаційними проектами тощо.

Загалом же керівник студії переконаний: Львів володіє неоціненним пластом талантів та художнім потенціалом: „Ви собі не уявляєте, що можна знайти тут, якщо провести елементарну інвентаризацію. У нас є все”.

У доробку студії „Галичина-фільм” – анімаційні кліпи та документальні фільми. Серед них більшість стали першими на теренах СНД: документальний фільм про Андрея Шептицького „Благословляю і молюся”, документальний фільм про УПА „Нам дзвони не грали, коли ми вмирали”, перший фільм про масові виселення з Західної України „Люди з номерами”, фільм про Василя Стуса.

Нині ця продюсерська студія живе за зароблені власними проектами кошти.

Олена Дуб, для ІМІ зі Львова

Реклама