Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Телеканал «ТЕТ» просить Президента звільнити Нацра... » | З В Е Р Н Е Н Н Я колективу телевізійної компанії ... » | Нацрада рекомендує телекомпаніям ввести сурдоперек... » | У Новорічний прайм-тайм ІCTV представляє "Пісню ро... » | Новорічний карнавал на каналі "1+1"! » | Новорічна ніч на М1 » | Нацрада оголосила переможців конкурсу по частотам ... » | Мустафін піде на СТБ, а Горбань в нікуди? » | "ВОЛЯ" транслюватимутиме власні передачі футбольни... » | У Львові знімають українського «Шрека» » 

пʼятниця, грудня 23, 2005 

Перший канал запалює «Новорічний вогник»

Перший канал готує глядачам новорічний подарунок. У ролі Діда Мороза цього разу виступатимуть відразу дві жінки: співачка Ірина Білик та директор музичних програм на УТ-1 Олена Мозгова.

Саме їм належить ідея створення новорічного музичного дійства. Головною відмінністю цього «блакитного вогника» від решти подібних проектів є потрійна ставка авторів на українське: українські співаки виконуватимуть українські народні пісні для українських глядачів. Відтак, за задумом авторів, мода на своє має сягнути у святкову ніч найвищої позначки.

Дія «Новорічного вогника» відбуватиметься у стилізованому українському селі, що, на думку сценариста Ані Соболевої, асоціюватиметься у глядачів з домашнім теплом і затишком. У селі мешкають і головні герої свята – весела парочка Марія Орлова (ведуча УТ-1) та Кузьма (гурт «Скрябін»), між якими весь час виникають кумедні ситуації. Свідками цих «сімейних» жартів стають їхні друзі – Ані Лорак, Віктор Павлік, Ірина Білик, Гайтана, Таліта Кум, гурти «Мандри» та «ВВ», Асія Ахат, Гарік Кричевський та багато інших відомих українських виконавців. Всі вони по черзі приходитимуть в гості до господарів, радуватимуть їх своїми музичними подарунками та вітатимуть всіх українців з Новим роком. Кульмінацією дійства стане жартівлива пісня, яку молодята Марія Орлова та Кузьма заспівають дуетом.

Всі українські народні пісні на новорічному святі звучатимуть у сучасній обробці. Співаки сподіваються, що незабаром ці мелодії будуть на вустах у всієї української молоді та звучатимуть на хвилях національних радіостанцій. «Українських пісень існує безліч, але насправді люди знають лише невеличку їхню частинку. Нам було дуже цікаво і навіть корисно віднайти всі ці раритети, придумати їм нове аранжування і, таким чином, оживити їх», - говорить Марія Орлова. В результаті такої творчої роботи репертуар багатьох українських виконавців поповнився новими композиціями, адже до цього українські народні пісні на їхніх концертах не звучали взагалі.

Отож, разом з Першим каналом святковий настрій у кожній оселі – гарантовано! У глядачів навіть не буде спокуси перемикнути телевізор на інший канал, оскільки «Новорічний вогник» на УТ-1 вийде за три години до початку відліку нового року.

Марина Басенко, 1-ий канал

Реклама