Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Янукович захопив телевізор, а його канали вже мані... » | Українці назвали телеведучого, якому довіряють біл... » | П'ятий канал вилетів у третю п'ятірку, а "Інтер" з... » | У новому році Львівська телерадіокомпанія презенту... » | Анонс програми "Свобода слова" » | «Фабрика бізнесу» - нове інтелектуальне реаліті-шо... » | На ІCTV стартує нове реаліті-шоу "Гидке каченя" ("... » | ICTV на новорічних канікулах покаже найкращі повно... » | Кулінарна програма "Смачна країна" з Олександром П... » | Перший канал запалює «Новорічний вогник» » 

середа, грудня 28, 2005 

Докаленко створюватиме ГТВ на базі НТКУ, але без «блідо-рожевого оптимізму»

Президент НТКУ Віталій Докаленко розробив і представив концепцію розвитку Першого національного телеканалу, що передбачає створення такого телеканала, на базі якого можна й потрібно будувати Суспільне ТВ.

Про це очільник НТКУ розповів в інтерв'ю газеті "Дело".

Однак, на його думку, перш ніж створити громадське телебачення на базі УТ-1, необхідно підняти якісний рівень самого каналу.

"Якщо просто змінити вивіску і назватися "ГТБ", то ми одержимо мертвонароджений фантом, і в зародку погубимо ідею створення справжнього громадського мовлення, без якого Україна не може не просто йти в Європу, але підійти до неї ближче! 80% українських телеглядачів ніколи не дивляться телепередач УТ-1. Тому, перш ніж піднімати шум навколо теми створення громадського ТБ, необхідно підняти рівень каналу, наповнити ефір якісними програмами, підготувати і телеканал, і телеглядача до переходу на громадське мовлення», - вважає Віталій Докаленко.

Крім того, за його словами, в процесі переходу до Суспільного мовлення важливо врегулювати питання державного замовлення на розміщення тематичних програм в ефірі.

«Це величезний шар, під тиском якого пробитися паросткам "ГТВ" буде просто нереально», - зауважив пан Докаленко.

При цьому, найважливішим президент НТКУ вважає наповнення ефіру якісно новим змістом.

«Процес підготовки каналу до Суспільного мовлення не можна розбити поетапно. Це навіть не процес, - це напружений стан поступального багатовекторного розвитку, це покрокове наближення до наміченої мети – зробити канал Першим Українським», - розповів Віталій Докаленко.

Також керівник Національної телерадіокомпанії повідомив, що завдання, поставлені президентом Віктором Ющенко, продиктовані самою дійсністю – зробити Перший Український справді Першим, підготувати телеканал до переходу на Суспільне мовлення.

«На зустрічі з журналістами Віктор Ющенко підкреслив, що це повинен бути проект №1, починаючи від якісного наповнення ефіру, закінчуючи добудуванням прилягаючої території», - зазначив Докаленко.

На зауваження, що його ставлення до ГТБ на базі УТ-1 називають "послідовним скепсисом", президент НТКУ зауважив, що він «дійсно послідовний, але не скептичний, а скоріше позбавлений "блідо-рожевого" оптимізму щодо створення громадського ТБ на базі УТ-1 зараз".

ІМІ за матеріалами «Дело»

Реклама