Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Докаленко створюватиме ГТВ на базі НТКУ, але без «... » | Янукович захопив телевізор, а його канали вже мані... » | Українці назвали телеведучого, якому довіряють біл... » | П'ятий канал вилетів у третю п'ятірку, а "Інтер" з... » | У новому році Львівська телерадіокомпанія презенту... » | Анонс програми "Свобода слова" » | «Фабрика бізнесу» - нове інтелектуальне реаліті-шо... » | На ІCTV стартує нове реаліті-шоу "Гидке каченя" ("... » | ICTV на новорічних канікулах покаже найкращі повно... » | Кулінарна програма "Смачна країна" з Олександром П... » 

середа, грудня 28, 2005 

«Територія А» була власним виробництвом Першого каналу

Каналу доведеться відповідати тому рівню музичної демократичності, який заклала наша діяльність...

Вчора «ТК» опублікувала репліку Олександра Зиріна щодо звернень українських артистів та Анжеліки Рудницької з приводу припинення виходу в ефір "Хіт-параду "Територія А". Сьогодні ми надаємо можливість відповісти на цю репліку Олександру Бригинцю, автору ідеї програми.

Завжди зі зневагою та презирством ставився до будь-яких листів ПРОТИ когось. Це гєбіска школа, яку часто використовували в совку. Ніколи жодного листа проти когось не написав і писати не збираюсь. Інша справа листи – ЗА щось. Оцього „за” я в листі п. Зиріна не знайшов. Тож, передусім, рекомендую задуматися читачам над мотивацією листа. Для мене вона очевидна. Сподіваюсь, для читачів – теж. Я розглядаю цей лист, як своєрідну, хоч і неофіційну відповідь нового керівництва НТКУ.

В той же час, лист п.Зиріна адресований нікому і в принципі він ні про що, і коментувати його немає ніякої потреби. Але з поваги до прохання такого поважного і шанованого мною видання, як „Телекритика”, я зроблю кілька зауважень.

По-перше, Перший Національний Хіт-Парад Кіпів „Територія А” вийшов на Першому Каналі з ініціативи самого каналу. Це проект – власного виробництва каналу (Саме хіт-парад давав каналу близько 50 годин на місяць телепродукту власного виробництва, що мало важливе значення для каналу, бо з цим пов’язано і держзамовлення, і премії усім працівникам каналу). І саме завдяки цьому хіт-параду вперше в історії Першого каналу в його ефірі з’явилися кліпи – «Океану Ельзи», «ВВ», «Скрябіна», «Другої Ріки», «ТНМК», «Тартака», «Неділі», «Гайдамак», «Табули Раси», «Грін Грея», а також багатьох інших не таких знаних артистів і груп. До цього їх не було в ефірі державного каналу ніколи. Сподіваюсь, тепер – будуть. Бо каналу доведеться відповідати тому рівню музичної демократичності, який заклала наша діяльність...

По-друге, у програми (однієї з небагатьох на каналі) був спонсор (мобільна послуга Ace&Base), який не лише приносив каналу прибутки (каналу, а не Анжеліці Рудницькій чи якійсь іншій приватній особі чи організації), а й мав оплатити для програми нову студію та нову комп’ютерну графіку, від чого канал відмовився в зв’язку з тим, що програму зняли з ефіру. Це з приводу матеріальних прибутків каналу.

По-трете, справді, Мистецька Агенція „Територія А” є однією з компаній, яка регулярно вже 10 років проводить різноманітні концертні акції. В той час, коли виходив на Першому каналі хіт-парад, ми теж робили певні концерти, які, переважно, не мали до каналу жодного стосунку – тобто, канал не витрачав на них ніяких ресурсів (окрім одного концерту, який знімався ПТС Першого каналу), ми зробили кілька концертів на Майдані Незалежності в Києві, та концерти в Луганську і Донецьку. І всі ці концерти використовували для популяризації каналу, зазначаючи Перший Канал компанією, що представляє концерт чи ж має статус генерального інформаційного спонсора (можете переглянути телеверсіїї, які є в архіві Першого каналу).

По-четверте, нагадаю, що під час зйомок відбіркового українського циклу „Евробачення-2005” Анжеліка Рудницька лежала паралізована і, відповідно, хоч і була подана від неї заявка на участь у відборі, виступити у ньому вона не могла фізично. В Росії відбір проходив у лютому, тобто, через кілька місяців, коли здоров’я Анжеліки стало кращим. І оскільки поданий нею трек пройшов у фінальну частину ( у своєрідний ТОП-30) разом з реальними російськими артистами, такими, як «Звери», Дима Билан, «Чай вдвоём», Варвара, Анастасія Стоцкая та інші, відмовлятися від участі не було сенсу. Тим паче, що це для Анжеліки стало своєрідним стимулом в подоланні недуги. Нагадаю також, що Анжеліка не співала російською (в її репертуарі немає російськомовних пісень) і не приховувала, що вона з України, чим викликала певне незадоволення організаторів. Нагадаю, що і в українському відборі на «Евробачення» також брали участь іноземні артисти.

І, нарешті, що стосується патріотизму „Території А” та, безпосередньо, Анжеліки Рудницької, то він ні в кого за винятком, здається, п.Зиріна, не викликає сумнівів. Про роль „Території А” в розвитку українського музичного телебачення – годі й говорити. Нагадаю слова першого президента першого українського музичного телеканала Олега Степченка: „ Я дивився „Територію А” і чекав, коли вони розвинуть ситуацію настільки, щоб можна було починати окремий музичний канал. Ця ситуація досягла необхідної точки в кінці 1988 року. Так виник перший музичний канал OTV, невдовзі на противагу йому виник альтернативний „Ентер”, а ще через рік – М1.”

„Територія А” – це своєрідні підмурки сучасного українського музичного телебачення. І я щасливий, що нас з нашим десятиліттям привітало кілька десятків українських артистів (є на сайті www.ter-a.com.ua ), а ще більше радий, що звернення в нашу підтримку підписали артисти, яких я ціную і поважаю. Іх точка зору – для мене, для багатьох телеглядачів, для прихильнитків української музики, і, сподіваюсь, для Президента України В.А. Ющенка має реальну вагу, тому сподіваюся, що вона буде почута!

Олександр БРИГИНЕЦЬ, «Територія А», для TV.NET.UA

Привіт народ! Ніхто не в курсі чи це справжня Анжеліка Рудницька зареєстрована на тому сайті: http://osobystist.com/#id=an-ru ?

Дописати коментар

Реклама