Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | «5 канал» презентує документальний фільм «Україна ... » | УТ-1 стане провідним каналом » | Президент та прем’єр звітуватимуть перед журналіст... » | 5 канал усе більше любить Ющенка, а НТН - Янукович... » | Анонс програми "Свобода слова" » | 5 канал готується до запуску ток-шоу? » | Серіал "Бідна Настя" знову в ефірі "1+1" з 19 груд... » | О 21.00 на Першому каналі еклюзивне інтерв'ю Прези... » | РЕКЛАМНА ПАУЗА «З’ЇДАЄ» АВТОРСЬКІ ПРАВА » | Відео-подкастінг в Україні » 

понеділок, грудня 19, 2005 

У Львові відкриється перший цілодобовий телеканал «Разом»

З нового року у Львові стартує цілодобовий телеканал «Разом», повідомляє «Купол».

Як розповіла генеральний директор телеканалу «Разом» Леся Ігнатик, Львів – єдиний в Україні обласний центр, який не має повноцінного цілодобового незалежного телеканалу.

Луцьк має два канали, Івано-Франківськ – три. «Наша команда вже рік працює над цим проектом. Ми провели ретельні дослідження, опитали багато відомих людей, якого телебачення потребують львів'яни. На основі цього сформували програмну політику каналу», каже Леся Ігнатик.

До сих пір про Львів, багатий своєю історією, культурою, архітектурою, розповідали переважно загальнонаціональні канали уривками. А на місцевому рівні жодному з мовників оперативно не вдавалося висвітлювати політичне та мистецьке життя Львова.

«Тому ми переконані, що новий канал «Разом» зможе запропонувати глядачам те, чого бракує на львівському телевізійному ринку», каже генеральний директор каналу.

Концепція каналу передбачає об'єднання родини спільними інтересами. Розроблена концепція програм для дітей. Канал щодня пропонуватиме тематичне кіно: українські, історичні, елітні фільми.

«Ми себе позиціонуємо як канал-друг, як канал-натхненник, як канал-порадник. За наше гасло ми взяли вислів Франка: «Там, де згода в родині» - каже Леся Ігнатик.

Щодо кадрового наповнення, то шеф-редактором новин ТРК «РАЗОМ» стала відомий журналіст Юлія Сенишин, яку свого часу визнали однієї з найкращих ведучих новин Львова. Зараз вона проводить тренінги для журналістів служби новин. Також запросили відомих тренерів організації «Інтерньюз-Україна» Ігоря Куляса та Олександра Макаренка допомогти з підготовкою кадрів. Технічний директор – Микола Кметь, який до цього пропрацював понад десять років на телебаченні. А програмний директор Володимир Маслюк, незважаючи на свій молодий вік, уже встиг потрапити до книги рекордів Гіннеса як наймолодший літературознавець.

Стосовно ж того, хто є власником каналу, Леся Ігнатик зберегла наразі інтригу зазначивши: «Багато я вже чула різних думок про те, хто є нашими власниками. Сказати можу лише одне, що це неймовірно сильна і красива жінка, відома майже всім львів'янам, корінна галичанка. Попри те, що телевізійний бізнес для неї новий, вона повірила в те, що родинний канал є дуже важливим для Львова».

ІМІ за матеріалами «Купол»

Реклама