Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | На ІCTV стартує нове реаліті-шоу "Гидке каченя" ("... » | ICTV на новорічних канікулах покаже найкращі повно... » | Кулінарна програма "Смачна країна" з Олександром П... » | Перший канал запалює «Новорічний вогник» » | Телеканал «ТЕТ» просить Президента звільнити Нацра... » | З В Е Р Н Е Н Н Я колективу телевізійної компанії ... » | Нацрада рекомендує телекомпаніям ввести сурдоперек... » | У Новорічний прайм-тайм ІCTV представляє "Пісню ро... » | Новорічний карнавал на каналі "1+1"! » | Новорічна ніч на М1 » 

пʼятниця, грудня 23, 2005 

«Фабрика бізнесу» - нове інтелектуальне реаліті-шоу на ICTV

8 січня в ефірі ICTV стартує суперпопулярне американське реаліті-шоу «Фабрика бізнесу» («The Aprentice»). Глядачі програми стануть свідками найтяжчого випробування на професійність в історії бізнесу. Веде шоу - всесвітньо відомий американський мільярдер Дональд Трамп. Він відомий світу як будівельний магнат, що вже більше 20 років формує зовнішній вигляд Нью-Йорка подібно художнику-імпресіоністу. Його стратегія використання власного ім'я в назвах проектів стала хрестоматійним засобом маркетингу.
Цей унікальний проект Дональд Трамп називає « 13-тижневою співбесідою», адже він дозволяє зробити найшвидшу кар'єру у світі.

Молоді, амбіційні професіонали, що вже домоглися успіху в бізнесі, запрошуються до участі в боротьбі за посаду спадкоємця бізнесмена. Переможець очолить один з напрямків бізнесу Дональда Трампа й одержить зарплату із шістьома нулями.
За правилами проекту 16 учасників, які були відібрані з 215 тисяч претендентів, прибувають у центр Нью-Йорка на віроломний острів Манхеттен, щоб зустріти найвідповідальніший виклик свого життя. Наступні кілька тижнів вони будуть жити в апартаментах знаменитої будівлі Trump Tower.

Учасники поділені на 2 команди по 8 чоловік у кожній. Щотижня їхній бос Доналд Трамп ставить перед командами важкі завдання з різних областей і сфер бізнесу, які потрібно виконати краще за конкурентів. В іншому разі «слабку ланку» «звільняють» із шоу. До речі, на час зйомок проекту спілкування учасників із зовнішнім світом обмежено.

У цьому проекті мова йде про всі явні й таємні сторони бізнесу. Як заробити великі гроші? Як побудувати кар'єру? Як почати бізнес з нуля? Які книжки читати? Чиїх порад ніколи не слухати? Як уникати помилок? Всі учасники розуміють, що вони не тільки виборюьть перемогу, але й одержують унікальні уроки ведення бізнесу, знайомляться із кращими професіоналами й кар'єристами...

«Фабрика бізнесу» – новий сегмент телепередач. Це – інтелектуальне реаліті-шоу. На відміну від молодіжно-масових «Дом», «За склом», «Острів спокус» і т.д., «Фабрика бізнесу» розрахована на іншу глядацьку аудиторію – людей з вищою освітою, що цікавляться практикою сучасного ведення бізнесу. Простіше кажучи, якщо раніше телебачення показувало, як гроші виграти, то тепер покаже, як їх заробити. Сам жанр, інтелектуальне реаліті-шоу, зобов'язує не тільки розважати, але й навчати.

Шоу «The Aprentice» увійшло в топ-3 найуспішніших програм у світі. Фінал програми у США подивився кожен третій американець. Формат цього реаліті-шоу був відтворений у різних країнах, у кожній з яких проект вів один з найбільших бізнесменів країни.

«Фабрика бізнесу» на ICTV щонеділі з 8 січня о 19:50

Реклама