Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


вівторок, травня 24, 2005 

Проект закрывается
Несмотря на то что главной идеей было создать то, что интересно было бы читать самому, и, как мне кажется, у меня получилось :)) на данный момент есть необходимость перекинуть силы на другие проекты.
Если у Вас будет желание поучавствовать в возобновлении проекта, пишите на tv.panorama@gmail.com
Спасибо что зашли :)


UPTD : Проект перезапущений.

 

Від сьогодні НТКУ почне створювати суспільне мовлення - Томенко

  «Від сьогодні колектив Національної телерадіокомпанії України почне реально робити суспільне мовлення на своєму каналі. Таке завдання їм дав президент України Віктор Ющенко». Про це заявив віце-прем’єр з гуманітарної політики Микола Томенко в ході «круглого столу», присвяченого діяльності комунальних та державних ЗМІ під час виборів.

«Після того, як НТКУ підведе підсумки «Євробачення», прозвітує перед керівництвом держави за його проведення, усі потужності Національної телерадіокомпанії будуть спрямовані на створення суспільного мовлення», - заявив пан Томенко.

При цьому гуманітарний віце-прем’єр вважає, що цей процес можливо завершити ще до початку парламентських виборів 2006 року, за винятком фінансової складової.

«До кінця року можливо ухвалити закон про суспільне мовлення, обрати Наглядову раду, управлінські структури. А вже фінансування можливо почати з наступного бюджетного року, оскільки цього року бюджет вже прийнятий», - зазначив він.

Крім того, Микола Томенко повідомив, що вже з наступного року на каналі УТ-1 стане значно менше комерційної реклами. Тоді як, за його словами, суспільне мовлення, можливо буде фінансуватися за рахунок спеціального податку на рекламу на комерційних каналах чи «в інший спосіб», при цьому держава буде фінансувати суспільне мовлення у частині створення освітніх та культурологічних програм.

Також віце-прем’єр повідомив, що найближчим часом може бути оголошений конкурс на найкращі програми для УТ-1 відповідно до нової програмної концепції. За словами пана Томенка, це скоріше за все будуть такі програми, які з певних причин, не можуть бути продемонстровані на комерційних телеканалах.

«У цьому і полягає ідея конкуренції суспільного мовлення і комерційного», - додав він.

Щодо розбіжностей уряду із Секретаріатом Президента, де останній виступає проти створення суспільного мовлення на базі УТ-1, пан Томенко зазначив, що «у виконавчій владі немає дискусії про суспільне мовлення, а є лише дискусії про темпи його створення».

Проте, на думку віце-прем’єра, ці дискусії не складають великої проблеми і не є антагоністичними.

«Ми всі рухаємося у тому напрямку, що це (суспільне мовлення – ІМІ) треба робити. Це означає, що редакційну угоду, яку ми підписали (редакційна угода на УТ-1), треба підкріпити відповідними кадрами, зміною статусу та відповідними законами», - зазначив пан Томенко.

Микола Томенко також повідомив, що процес створення суспільного мовлення торкнеться також і регіональних телерадіокомпаній.

«Бо та інформація, яку я зараз маю, виходить за всякі межі. Коли незаконно продовжують угоди людям пенсійного віку, коли ті люди, які розкрадали цю телерадіокомпанію, і надалі продовжують її розкрадати… Я думаю, що ми знайдемо необхідну формулу для зміни структури управління обласними ТРК, і туди мають прийти молоді люди, які не будуть обслуговувати інтереси губернаторів, а будуть служити на благо своєї громади», - наголосив пан Томенко.

Таким чином він підсумував, що «створення суспільного мовлення на регіональному рівні буде на пряму залежати від поведінки комунальних та державних під час майбутньої парламентської кампанії».

Також уряд планує вирішувати проблему створення суспільного радіомовлення, у зв’язку з чим вже створена міжвідомча комісія з інформаційної сфери, яку очолив Микола Томенко.

«З радіо у нас ситуація легша, оскільки є повноцінне загальнонаціональне радіо УР-1, і менш потужні - УР-2 і УР-3. Всі ці компанії точно будуть прицілені під потреби суспільного мовлення», - зазначив він.

За словами пана Томенка, вже наступного тижня міжвідомча комісія збереться і буде вирішувати як рухатися, подібно до УТ-1, для створення суспільного радіомовлення.
ІМІ

 

“Леся+Рома”. Далі – буде!

 Канал ICTV завершив зйомки перших тридцяти епізодів серіалу “Леся+Рома”. Беззаперечний успіх проекту підштовхнув керівництво каналу до рішення продовжити зйомки та заявити історію про двох закоханий і на наступний сезон.
 
 

Перший україномовний комедійний серіал, українська версія всесвітньо відомого канадського проекту «Love buds»,  виправдав найсміливіші сподівання як керівництва каналу, так і телеглядчаів. І, як зауважує команда проекту, чи не найголовнішу роль у цьому  відіграли актори Дмитро Лалєнков та Ірма Вітовська. Які, в свою чергу, відзначили цю роботу як одну з найцікавіших у своїй творчій біографії. “Зйомки в цьому серіалі, - каже Ірма Вітовська – це суцільне відчуття свободи і свята. Серед моїх прихильників багато дітей віком до 12 років, це відкриті і чисті душі.  Часто іду вулицею і чую: „Леська, привіт!” Я в захопленні від цього”. „Прекрасна атмосфера на зйомках – це заслуга людей, - підтримує партнерку Дмитро Лалєнков. – Такої теплоти і взаєморозуміння на екрані не досягнути ні сценарієм, ні технікою, ні гонорарами”.


Наступний сезон історії двох закоханих, запевняє режисер Олександр Богданенко, буде ще цікавіший за попередній. У героїв з’явиться багато нових родичів і знайомих, у Лесі з’явиться залицяльник, а у Роми  – відповідно, суперник... А чи одружаться наші закохані? На це питання Олександр Богданенко лише загадково посміхається. І його можна зрозуміти: інтрига не завадить навіть найуспішнішому проекту.

 

Прес-служба ICTV

пʼятниця, травня 20, 2005 

Порошенко купил "Интер"? - 20/05/05

 
Из достоверных источников «Главреду» стало известно, что секретарь СНБОУ Петр Порошенко на днях приобрел контрольный пакет акций телеканала «Интер». Говорили также о переговорах Петра Порошенко с собственником канала Игорем Плужниковым, являющимся членом партии СДПУ(о). Ранее канал возглавлял нынешний государственный секретарь Украины, в бытность заместитель главы СДПУ(о)Александр Зинченко.

Официального подтверждения факта продажи телеканала «Интер» «Главред» пока не получил.

http://www.glavred.info/

четвер, травня 19, 2005 

Новий канал отримав попереджання

НацРада винесла попередження Новому каналу за порушення законодавства України.

середа, травня 18, 2005 

Чистий дохід 1+1 склав $14,36 млн

За повідомленням Інтерфакс-Украіїна, сичтий дохід "Групи "Студія 1+1" за перший квартал 2005 року склав  $14,36 млн

 

Знімальну групу 5-го каналу не пустили до Андижана

 Як повідомив спеціальний кореспондент 5-го каналу Святослав Цеголко, їх затримали на митниці в аеропорту Ташкента - через відсутність акредитаційних документів на зйомку в місті Андижані. Дозвіл на зйомку влада Узбекистану надає лише деяким телекомпаніям за наявності доручення. На оформлення таких документів потрібно 2 доби.
З допомогою посольства України в Узбекистані знімальній групі 5-го каналу таки вдалося залишити  межі аеропорту і забрати вилучену відеоапаратуру.  Наразі колеги намагається  дістатися Андижана. Сполучення з цим містом дуже ускладнене.
 
http://5tv.com.ua

 

Інтерв'ю Телекритиці Романа Скрипіна

 Роман Скрипін: "Нам є куди рости. Й ми це будемо робити швидкими темпами"
"Телекритика" задала кілька запитань новому шеф-редактору 5 каналу.

Шеф-редактором 5 каналу став Роман Скрипін, змінивши на цій посаді Андрія Шевченка, якого  офіційно було призначено віце-президентом Національної телекомпанії України.

«Телекритика», вітаючи Романа з новим призначенням, задала йому кілька запитань.

- Романе, за що ти, перш за все, відчуваєш відповідальність, погодившись на цю посаду?

- Відповідальність за усе, що було зроблено спільними зусиллями до цього. 5-ий не є креатурою лише однієї-двох персон.

5-ий робили сотні рук. Це мільйони цеглинок щоденної копіткої праці, малих і великих кроків.

Особисто для мене кар’єрно нічого не змінилося, бо я здійснив міграцію в службовій ієрархії по горизонталі, а не по вертикалі.

Просто це інший напрямок.

- Чи будуть відбуватися якісь структурні зміни на 5 каналі - у зв’язку з тим, що з каналу на УТ-1 пішли Андрій Шевченко, Василь Самохвалов, Роман Вибрановський, кажуть, на К1 переходить Микола Вересень… І у зв’язку з подальшими трансформаціями сітки мовлення?

- На каналі будуть постійні зміни. Для нас кожен день – «новий сезон». Якщо усі розпочинають його у вересні- жовтні, то ми таких «рестартів» за рік переживаємо, як мінімум , 2 – 3.

Те, що канал буде «чистіший» в обраному форматі (інформаційного каналу – «ТК») - однозначно. Втім, суттєвих структурних змін не буде. Буде лише їхнє «доведення», «тюнінг». Я прихильник створення структури не під людину чи певних персоналій, а під систему. Тож, наша структура буде максимально подібною на той же польський TVN24, але з урахуванням наших можливостей. Я маю на увазі технічні, в першу чергу. Хоча й над уподібненням цього ми постійно працюємо. Навіщо вигадувати велосипед, якщо він вже винайдений? Треба купляти такий самий, сідати та їхати.

Мені дивно чути про майбутній відхід Вересня, бо я з ним не мав жодної розмови. Зможу щось сказати лише після того, як поговорю з ним. Думаю, новини – не його формат.

Я не хотів би втрачати людей на каналі. Хоча розумію, що ми зручний «резервуар» готових кадрів та «зірок» для конкурентів. Так само прекрасно усвідомлюю, що людям природно мати амбіції та бажання кар’єрного росту. Я б на місці Шевченка на УТ-1 не йшов би. Чесно. Для мене 5-ий – набагато цікавіше. На УТ-1 я був. Я був свідком не однієї спроби щось змінити. Щоправда , й влада в країні була іншою.

З іншого ж боку, дивлюся й думаю: «Але ж хтось мусить робити громадське телебачення». І ліпше це буде твій вчорашній соратник, ніж хтось інший. Нам потрібні «свої люди».

- Яким чином все-таки буде змінюватися сітка каналу в подальшому?

- Не уповноважений відповідати на це питання. Компетенція генерального продюсера Юрія Стеця .

- Чи буде канал активніше займатися розкруткою облич каналу? Скажімо, зараз звичайному глядачу дуже важко зрозуміти, хто ж з ведучих на чому спеціалізується, коли саме він може побачити того чи іншого ведучого інформаційних випусків, мало піару авторських проектів – навіть тих, що вже є….

- Так, звичайно. Не готовий сказати, хто в якому сегменті працюватиме, але те, що ми чітко позиціонуватимемо ведучих по часових відтинках – 100%.

А щодо «розкрутки», то ви просто випередили питанням те, над чим вже працює дизайн група, яку я вважаю висококласною. Це те, чим я можу пишатися на сьогодншінй день: лишаю як креативний директор сформований відділ дизайну каналу. Наш «одяг» - власного виробництва. Ми не замовляємо його «на стороні».

- На які авторські проекти робиться ставка? Як, на твою думку, проявляють себе молоді журналісти?

- Про проекти та структурування інформаційного мовлення готовий говорити з вами за місяць. На посаді я другий день. Я просто фізично не встиг поговорити з усіма підрозділами.

Але бачення є. Поділюся згодом.

З «молодими» журналістами та «не молодими» є, не сказав би, що проблема, проте – питання до освітнього та фахового рівня людей.

Зрештою, це «хвороба» не 5-го каналу, а самої школи української журналістики.

Шукатимемо можливість підвищувати професійний рівень наших людей у будь-який зручний та максимально ефективний спосіб.

- Які завдання – глобальні – ставляться перед каналом? До речі, як ти ставишся до різкого падіння рейтингів 5 каналу після Помаранчевої революції?

- Глобальна мета не змінилася – зайняти впевнене місце на ринку як інформаційний канал. Інша річ – що для цього потрібно.

Потрібно багато. Але вже й напрацьовано не мало, м’яко кажучи.

Тож, з метою у нас нічого не змінилося. Вона амбітна. Проте реальна.

Падіння рейтингів було очікуваним. Але вони вищі за ті, які були до революції.

Будь-якому вузько профільованому каналу важче завойовувати свого глядача, бо вимоги до нього стають вищими. Тим більше, до каналу інформаційного, на якому немає «попси».

Ми віримо у те, що утримаємо своїх прихильників, не зрадивши своїм редакційним принципам. Рейтинги, думаю, повернуться, коли ми досягнемо низки запланованих речей, втілимо усе задумане (не хочу забігати наперед), але можу зазначити, що не останніми формуючими чинниками рейтингу є якість продукту. Це найперше питання. І, звичайно, оперативність та ньюзмейкерство.

З іншого боку, у нас немає прямого конкурента, ми конкуруємо з інформаційними службами усіх каналів, фактично, які мають у своєму розпорядженні такий важливий ресурс, як метрові частоти й, відповідно, інше покриття.

Зрештою, кожен канал має свою історію. Історію інвестиційних вкладень, історію політичну, історію взаємин з Національною Радою з питань телебачення і радіо, історію взаємин з владою. 5-ий до революції не мав преференцій, проте мав проблеми та тиск. Після революції – жодних преференцій. І ми є сформованими саме такими, якими є на цей час. На моє глибоке переконання – чудовий базис. Просто прекрасний. Люди – неперевершені. Школа й досвід виживання – грандіозні. Ніхто інший такого не має.

Нам є куди рости. Й ми це будемо робити швидкими темпами.

- Які інвестиції зараз йдуть на канал, нова техніка? Коли запрацюють нові студії? Нскільки серйозна проблема з кадрами? Хто на каналі учить працювати молодих?

- По інвестиціях питання не до мене. Технічно канал ставатиме сильнішим. З’являтимуться ширші можливості, щоби найпершим повідомляти про події в будь-якій точці України.

Утім, стосовно технічного оснащення, компетентніше за мене відповість Іван Адамчук (генеральний директор 5 каналу – «ТК»).

А про кадри… Не вистачає кваліфікованих рук. Такою є реалія ринку.

Тому навчання – це процес постійний. Будемо залучати сторонніх тренерів та використовувати власний ресурс.

- Чи буде канал прозорим щодо стосунків власності, способу виплати зарплатні..?

- Я не виплачую зарплат й не є власником каналу.

На каналі є директор, є профспілка. Питання виплати зарплат – предмет їхньої дискусії.

- А хто зараз реально визначає редакційну політику каналу?

- Редакційну політику каналу визначали і визначають засади редакційної політики, які діють з дня підписання, 10 червня 2003 року. Можливо, ми їх підкореґуємо, скориставшись доопрацюваннями, які були зроблені Ігорем Кулясом, про що докладно писала «Телекритика». В цьому пан Ігор має рацію, позаяк «Засади редакційної політики» станом на 2003 рік були першим подібним документом. На ВВС, чия редакційна політика була взята за взірець, постійно працює робоча група з питань редакційної політики, яка оперативно їх корегує.

Утім, базис лишатиметься незмінний: ми подаємо збалансовану інформацію, для нас немає татуйованих осіб.

Врешті-решт, ми вже давно забули що таке цензура.

Ставила запитання Євгенія Тамонтьєва, "Телекритика"

вівторок, травня 17, 2005 

Пряма лінія 5-го каналу

18 травня з 13:00 до 14:00 Роман Скрипін (шеф-редактор 5-го каналу) та Іван Адамчук (ген.директор 5-го)  відповідатимуть на питання.
 
Телефон гарячої лінії - (044) 205-43-66

 

В вузькосмуговій мережі Воля-Кабель створено новий канал

Новий, 18-тий канал, ретранслюватиме телеканал О-TV з тим, щоб мешканці Києва змогли побачити всі події Євробачення.

 

Роман Скрипін стає шеф-редактором новин на 5-тому

З наступного тижня Роман Скрипін стає шеф-редактором новин на 5-тому каналі, а Дарка Чепак, що фактично виконувала ці обов'язки чотири місяці, буде його заступником (тобто фактично і далі виконуватиме всю роботу).
 
Хто посяде місце креативного директора замість Романа Скрипіна, поки невідомо.
 
(Власна інформація TV Panorama)

понеділок, травня 16, 2005 

ТРК ЗАГРАВА

ТРК Заграва запустила тести на супутнику Експрес  AM 22 53E . Як зазначається на сайті каналу (http://www.zagrava.com.ua/) - мета каналу - створити український новостійний канал - аналог CNN, Euronews, BBC.
 
Таким чином, це вже другий канал (після 5-того), який претендує на звання інформаційного.

 

Перший Національний запустив портал новин

Портал доступний за адресою http://www.visti.1tv.com.ua/

 

Томенко хоче створити новий національний канал

Про це Томенко заявив на прес-конференції керівників уряду в понеділок. Такий канал Томенко хоче створити на базі обласних державних телерадіокомпаній, щоб вони мали змогу показати кожен регіон решті мешканців України.
 
Від себе додамо, що таку ідею ми висували разом з ідеями створення ще низки національних каналів. ( http://tvpanorama.blogspot.com/2005/05/blog-post_111530074350324863.html)

пʼятниця, травня 13, 2005 

Інтерв'ю з ген.продюсером СТБ Дмитром Харітоновим

http://telekritika.kiev.ua/interview/?id=22213

 

Телебачення, яке ми втратили. УТ-2

Частина перша. Которотка історія
 
Канал УТ-2 з'явився в Україні в 1992-му році. Спочатку УТ-2 співіснував з каналом РТР, поступово витісняючи його з ефіру. Канал репрезентував себе як канал з інтелекуальними передачами. З 1993 року, разом з новим каналом УТ-3 було повністю витіснено РТР.
Згодом УТ-3, який вважався молодіжним каналом, поступився своїм місцем каналу "студія 1+1", який почавши мовлення на УТ-1, згодом перейшов на УТ-2. Боротьба за ефірний час закінчилася перемогою "1+1", і в 2004 році УТ-2 повністю зник з ефіру. (Цю подію можна датувати за http://ua.proua.com/news/2004/07/21/151336.html)

 

Ющенко: Громадське телебачення буде запроваджене з 2006 року

Сьогодні в Українському домі в Києві Президент України Віктор Ющенко провів представницьку конференцію, на яку було запрошено понад 400 представників національних та регіональних ЗМІ. Її „вживу” транслювали НТКУ та 5 каналом на всю Україну .

На прес-конференції Президент звернувся до присутніх: „Ми віримо, що робота незалежних ЗМІ - те чого роками бракувало Україні - нарешті цінність цю держава отримає”. Разом із тим В.Ющенко зазначив, що „проект громадського телебачення поки що знаходиться в площині дискусії”. „У 2005 році не змогли виділити коштів, а вони колосальні”, - зазначив Президент. - Я займатиму активну позицію на боці прихильників громадського мовлення, - пообіцяв Віктор Андрійович, - І хоча, - зазначив він, - реально запрацює громадське телебачення в 2006 році вже в червні–липні цього року ми зможемо провести представницьке зібрання для того, щоб концептуально визначитися”.

А поки що Віктор Ющенко запросив усіх журналістів України піднятися на Говерлу.

Лілія Максименко, „Телекритика”

 

Вчоращній прямий ефір з Ющенко

Вчора, в ефірі 4-х каналів (крім 3-ки організаторів, ретранслював "5-ий канал"), відбувся прямий ефір з Президентом України Віктором Ющенко. Стосовно самого "контенту", то можна порадіти з того, що не було "домашніх заготовок", а людям справді дали задавати питання Президенту.
 
Організація ефіру була на досить доброму рівні. Все було зроблене на досить професійному рівні. Так тримати!
 
Сподіватимемося на те, що й інші канали підхоплять ініціативу та будуть робити власні проекти подібного рівня.

четвер, травня 12, 2005 

Тестування співробітників служби новин НТКУ буде добровільним

Про це пише  Ігор Куляс в статті на "Телекритиці"

 

Українські олігархи переходять на ручний формат керування телеканадами

Про це в середу ввечері в програмі "24 години" на телеканалі ТОНІС заявив президент Академії украінської преси Валерій Іванов.
В якості прикладу, він навів висвітлення діяльності СДПУ(о) на Інтері та телемарафон присвячений Нікопольському феросплавному заводу (на ICTV)
Івнов також зазначив, що власники каналів вказують журналістам, що казати, а що - ні.
 
За матеріалами Korpunkt.ru
 

 

Співробітників служби новин УТ-1 будуть тестувати

В інтерв'ю "Газеті По-Київськи", яке опубліковане сьогодні, Андрій Шевченко, перший віце-президент НТКУ заявив, що з 13 по 27 травня пройде широкомасштабне тестування всіх співробітників служби новин, за результатами якого будуть відібрані працівники для роботи в новому форматі новин.
 
Оновлений формат новин, за словами Шевченко, з'явиться в червні, а в вересні повністю буде змінено сітку мовлення. Зокрема з'являться нові авторськи передачі. Готується передача Олександра Ткаченко про Європу та європейські цінності.

середа, травня 11, 2005 

Міни не знайдено

 Вибухо-технічна служба, яка проводила обстеження будинку телеканалу ICTV на вул. Панківській на наявність вибухового пристрою, нічого не знайшла.

Співробітники телеканалу повертаються до будівлі, повідомляє кореспондент "Української паравди".

Директор телеканалу ICTV Олександр Богуцький не пов'язує інцидент з тим, що в четвер має відбутися прямий ефір з президентом України Віктором Ющенком, який мають транслювати телеканали ICTV, Новий канал та СТБ.
 
За матеріалами "Української правди"

 

На телеканалі ICTV з собаками шукають міни

 Надійшов сигнал про замінування будинку по вулиці Панківській, у якому знаходиться телеканал ICTV.
Як повідомляє кореспондент Української правди, сигнал надійшов 40 хвилин тому.
Станом на 16:15 до будинку прибула вибухо-технічна служба із собаками, яка проводить обстеження будинку на наявність вибухового пристрою.
Люди, які знаходились в будівлі, евакуйовані.
Прилягаюча до будинку територія не обгороджена спеціальними засобами, і працівники телеканалу просто стоять на вулиці.
Як стало відомо агентству із джерел у правоохоронних органах, евакуацію провели після одержання міліцією дзвінка невідомого про мінування будинку телекомпанії. Міліція поки не коментує інцидент.
Телеканал ICTV входить у медіа-холдинг, який належить зятю екс-президента Кучми Віктору Пінчуку.

"Українська правда"

 

Тимошенко бореться за суспільне мовлення

Прим’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції визнала, що є „послідовним прихильником суспільного телебачення” .

„Я борюсь за це, але поки що перемогою поділитися не можу. Дискусії тривають...”, - сказала Тимошенко. Однак, Прим’єр-міністр висловила свою вдячність журналістам ”за намагання об’єктивно висвітлювати кроки уряду”. Вона також зазначила, що самотужки не встигає відстежувати подачу всіх новин, але має добрі „очі і вуха” в особі свого прес-секретаря.

Сто днів роботи уряду, реально, за словами Юлії Тимошенко, минають 14 травня. На це число заплановано День відкритих дверей для преси, коли що кожен журналіст зможе зайти в будь-який кабінет до будь-якого міністра і поспілкуватися з ним.

Інф. „Телекритики”

 

„100 днів нової влади”. Cпецпроект. 12 травня о 21:00

Президент Віктор Ющенко відповідає на запитання українського народу. Підбиття підсумків діяльності нової влади одночасно на трьох телеканалах.

Жива студія, прямий ефір з головних майданів Києва, Донецька, Львова та Сімферополя.

Свої запитання та побажання до Президента ви можете надісалати на форум Нового каналу чи електронну адресу NOVAVLADA@NOVY.TV, та телефонувати під час ефіру за телефонами гарячої лінії.

Проект здіснюється за участю телеканалів ICTV, СТБ та Нового Каналу.

Не пропустіть ефір року!


З сайту Нового каналу

 

80 відсотків досягло проникнення телеканалу ТЕТ

Станом на 10 травня 2005 року показник проникнення телеканалу ТЕТ у піплметричну панель компанії GFK-USM досяг 80% (панель GFK-USM на сьогодні охоплює всі міста України з населенням понад 50 тисяч осіб).

“Зростання показника проникнення є свідченням, насамперед, грамотно вибудованої мережі ефірного регіонального мовлення, успішно проведеної роботи з кабельними операторами, вдалої промокампанії, а також говорить про те, що продукт, який ми демонструємо, цікавий українському глядачеві”, – зазначив голова правління ЗАТ “ТК“ ТЕТ” Григорій Тичина.

Станом на січень минулого року проникнення ТК ТЕТ становило близько 50%. На сьогодні у зоні впевненого прийому ефірного сигналу ТК ТЕТ мешкає 33 млн. українців, що становить близько 70% населення країни.


Джерело: телеканал ТЕТ

 

Суд визнав, що КРТ законно отримав ліцензії

 Вищий господарський суд України не задовольнив касаційну скаргу Генеральної прокуратури про незаконне отримання ліцензій на право мовлення телеканалом «Київська Русь» («КРТ»). Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За даними прес-служби телеканалу «КРТ», таке рішення було ухвалено судом на засіданні у вівторок.

вівторок, травня 10, 2005 

Отримуйте новини своєчасно!

Отримуйте повідомлення про нові матеріали на нашому сайті через RSS/ATOM FEED:

 

Анонси травня

В травні ми всі будемо очікувати на такі події:
 - Запуск каналу К1. Очікується 15 травня.
 - Очікується розгадка каналу Культура, та ТРК Заграва. (про ці загадки докладніше трохи згодом)
 - Перехід деяких професіоналів на канал УТ-1 (оголошено конкурс на набір на деякі посади, + зміна формату новин з червня).
 

 

День Перемоги на деяких українських каналах

День Перемоги пройшов і наразі ми маємо змогу прокоментувати деякі присвячені цьому Дню програми :
 
Почнемо з "Інтера". Мав змогу подивитися лише вечірню передачю новин. Що найбільше врзаило - доки дивився, поюачив : парад в Москві, мітинг опозиції в Києві, парад в Парижі, Берліні, концерт у Львові, організатором якого була, звісно СДПУ(о). Так і не дочекався репортажу з головного параду України, за участю уряду. Це що, "прохання ігнорувати" ?
 
Канал 1+1 порадував прямим трансляціями з парадів в Москві та Києві, під час яких доволі професійно коментував Юрій Макаров.
 
5-ий канал також показував всі події "наживо", з коментарями гостей студії, яких постійно намагався розкрутити на гострі теми Данило Яневський. Також цікавим був показ фільму "Між Сталіним і Гітлером", який напередодні презентував журналіст Голосу Америки. (нажаль, не пам'ятаю імені). Доволі цікавий фільм, доволі дискусійний. Сподіваємось, що 5-ий його повторить якось в будні в вечірньому ефірі.
 
Взагалі, День Перемоги на українському ТБ  залишив неоднорідні враження. По-перше, майже всі канали вирішили присвятити цьому Дню тему примирення. На мою думку, цього по-перше, не варто робити лише раз на рік, а по друге, цього не варто робити саме непередодні Дня Перемоги. Візміть будь яку іншу дату, і присвятіть їй тему примирення!
По-друге, гнітюче враження справляють намагання пропіритися на цій темі. Лідером в цій площині залишається, безумовно, Інтер.
 
Наразі все.
Щасти!

 

Цифрові українські канали в "Волі"

 Київський оператор кабельного тб «Воля» з 11 березня починає мовлення 10 українських каналів в цифрі, повідомляють «Українські Новини».
З цього дня  в пакетах «Воля Преміум ТБ» почнуть мовлення «5-й канал», ТРК «Київ», Новий канал, ТЕТ, ТРК «Україна», «1+1», СТБ, М1, «Тоніс», ICTV.
Згодом очікується також перехід в цифру канала "Інтер".

 

У Росії хочуть створити український телеканал

За кілька тижнів українсько-російська робоча група приступить до розробки проекту створення «україномовного загальнодержавного російського телевізійного каналу, радіо і загальнодержавної україномовної газети». Про це заявив секретар РНБО Петро Порошенко в інтерв’ю УТ-1 в неділю.

Порошенко наголосив, що президент Росії Путін підтримав цей проект.

За матеріалами «Української правди».

пʼятниця, травня 06, 2005 

На каналі М1 пройдуть дні української музики

  З 10 травня Перший Всеукраїнський музичний телеканла М1, підтримуючи ініциативу віце-прем'єра Миколи Томенка, прголосив у своєму ефірі дні української музики під гаслом "Україна понад усе!".

Як повідомила прес-служба каналу, в ці дні в ефірі М1 можна буде почути тільки українську музику (за винятком кліпів учасників Євробачення 2005 та кількох спеціалізованих програм, де присутність закордоної музики є необхідною).

Прес-служба також поинформувала, що майже сорок відсотків кліпів на М1 складають зараз твори українських музикантів.

"Тепер, напередодні та під час проведення Євробачення, коли до України з'їдеться чимало закордонних гостей і до української музики буде прикута увага всього світу, канал М1 має бажання гідно представити світові українську музичну культуру", - вважають на телеканалі.

Проводячи дні української музики в своєму ефірі, канал хоче довести, що "сучасна українська музика- це модний та якісний європейський продукт, який може гідно представляти Україну на будь-якому рівні".

"Телекритика" за інф. прес-служби каналу М1

 

Інтерв'ю Ющенка в прямому ефірі

Незабаром на трьох каналах - СТБ, Новому та ICTV в прямому ефірі пройде інтерв'. Президента України Віктора Ющенка. Форматом пердбачені відповіді на дзвінки глядачів.
 
(З анонсу на каналах)

четвер, травня 05, 2005 

Чого не вистачає П'ятому. Частина перша. нові програми

Нові передачі, які можна було б зробити :

a. Час-Регіони – щоденні 5-хвилинні та один тижневий 10-15 хвилинний випуски, в прайм-таймі, що освітлюватиме якісь регіональні події. На початку може бути просто тижневим 5-хвилинним випуском.

b. Бізнес-час – повинен бути щоденним, нормальним випуском – хоча б 5 хвилин на день серйозної бизнес-інформації.

c. Час технологій. Новини інформаційних технологій. 5 хвилин вдень/10-15 хвилин – тижневий випуск.

d. Час культури. Щоденні новини культури.5 хвилин вдень/10-15 хвилин – тижневий випуск

e. Час преси. Прес-огляд, що починався би о 0.30 (коли вже можна домовитися з видавництвами, щоб вони присилали скріншоти сторінок), тривав до 9-ї ранку по 5-10 хвилин. Що важливо - був би огляд не тільки української преси, а й закордонної та інткрнет-сайтів. Ввечері можна було б зробити підсумковий випуск.

 

Канали, яких нам не вистачає

При створенні Суспільного телебачення, на мою думку, слід працювати над створенням та якісним наповненням таких каналів :
 
- Перший Національний. (Назву можно залишити). Новини, публіцистика, ток-шоу
- Канал "Культура".
- Канал "Відкрита Україна" (Назва умовна. Створити на базі УТР) Науково-публіцистичні програми з історії та кільтури України (іномовлення). Новини з України іншими мовами.
- Дитячий канал. Україномовний канал з дитячими фільмами, мультфільмами, науково-пізнавальними програмами.
- Спортивний канал. - спортивні трансляції передусім українських змагань - наприклад кращіх команд першої футбольної ліги - показувати те, що не показують інші.
- Освітній канал - реанімувати гарну стару ідею допомагати учням шкіл, проводячі віртуальні телевізійні уроки.
- Канал "Регіони" - кращі передачі різних регіональних телекомпаній та спеціальні "Новини з регіонів".
-"Наше Кіно"
 
Ідея, звісно утопічна ;) Проте, хтозна...

 

ТЕТ позиватиметься до Нацради?

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення винести попередження телекомпанії «ТЕТ». У свою чергу глава правління телекомпанії Григорій Тичина вважає, що це попередження є першим кроком до позбавлення каналу ліцензії на мовлення.

Як пише у сьогоднішньому номері газета «Аргументи і факти», Тичина пояснює свою думку тим, що претензії, які пред’явила до «ТЕТ» Нацрада, - перевищення квоти рекламного часу і порушення умов ліцензії по відношенню до обсягів російськомовних передач - не витримують критики.

«Ми були готові надати Раді статистику, яка торкається реклами і російськомовного ефіру, але урядовці відмовилися нас слухати», - сказав Тичина.

За словами представників ТК «ТЕТ», засідання Нацради, на якому було винесено попередження, пройшло з порушенням юридичних норм. «Це дозволяє нам оскаржити рішення Нацради в суді», - заявив Тичина.

ForUm

 

 

Суспільне телебачення вижене "Еру" з ефіру?

 Таку думку поширив в телефонній розмові з газетою "Сегодня" президент НТКУ  Тарас Стецьків, який зазначив, що суспільне телебачення не зможе залишатися на одному каналі з Ерою, оскільки воно буде ширшим, можливо вимагатиме 2-х чи 3-х каналів ( наприклад для каналу "Культура"). На питання про частоти, Стецьків відповів, що єдина надія залишається на перехід в цифровий формат мовлення, що дасть змогу на одній частоті мовити 4-м каналам.

 

вівторок, травня 03, 2005 

Новий ведучий на 5-тому

Отже, відтепер, 5-тий має нового "денного" ведучого новин - Павла Кужеєва

Коротко про Павла (з сайту Нового каналу - колишнього місця роботи Кужеєва):
 • Народився в м. Кiровограді. День народження 18 липня.

 • Ще в початковiй школi брав участь у передачах для дiтей на обласному телебаченнi. Першим визначальним кроком на ТБ стала робота на мiсцевiй телекомпанiї "TTV".

 • У 14 рокiв знiмає сюжети для вiддiлу дитячо-юнацького мовлення. У останнi два роки навчання в школi працює в авторському проектi щоденних новин.

 • У 1995 роцi за опитуваннями телеглядачiв Кiровограду й областi iнформацiйну програму "TTV плюс" визнано найпопулярнiшою серед новинних програм регiону.

 • Павло - переможець Всеукраїнського конкурсу молодих журналiстiв "Шанс" (1995 рiк).

 • З 1997 року - репортер ТРА "Вiкна".

 • З 1998 до березеня 2000 - спецiальний кореспондент "Вiкон", автор i ведучий iнформацiйно-публiцистичного тележурналу "Люди" (ICTV, ТЕТ).

 • Працював випусковим редактором служби iнформацiї радiо "Лiдер" (м. Київ).

 • У 2000 роцi закiнчив iнститут журналiстики Київського Державного унiверситету iм. Т.Г. Шевченка.

 • З 8 березня 2000 року працює журналiстом на "Новому каналi".

 • З вересня 2000 року - ведучий новин "Репортер".


 • З травня 2005 року - ведучий "Часу Новин" на 5-тому каналі
 • Реклама