Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | „Право обирати”. Новий проект від ICTV та ЦВК » | "Точка зору" - аналітичне інтерв'ю на Першому кана... » | Серед власників телеканалів – Суркіс, офшори та не... » | Одеська телерадіокомпанія визнана «Медіа-проектом ... » | Телеканалу «MTV Україна» видадуть ліцензію на супу... » | Аанонс програми Свобода Слова 20 січня » | Костянтина Стогнія засилають до Антарктиди » | Фільми для дорослих показуватимуть після 18:00 » | ENTER Music з 1 січня припинив трансляцію MTV Russ... » | "5 канал" починає показ нової політичної програми ... » 

середа, січня 25, 2006 

У "Сніданку з "1+1" з'являться нові обличчя та нові рубрики

14 лютого у день Святого Валентина телеканал "1+1" обіцяє презентувати оновлений "Сніданок з "1+1", де з’являться нові ведучі. Їх буде четверо, і вестимуть вони програму попарно. Це: Юрій Громницький – Юлія Жмакіна, Олександр Рассказов – Інна Москвіна. Про це сьогодні повідомила прес-служба телеканалу.

У ранкові програмі можна буде почути огляд свіжої преси. Йдеться про рубрику “Твій друк”. До рубрики „Щоденник” будуть запрошуватися цікаві гості, які можуть охарактеризувати головну подію минулого дня. Прес-служба каналу повідомляє, що ними стануть політик чи економіст, метеоролог, епідеміолог, посол країни, в якій резонансна подія, учасник делегації, яка в Україні з офіційним візитом, журналіст, який саме цього дня публікує резонансне розслідування тощо (напередодні вночі черговий з огляду преси може запросити автора в ранкову студію).
Для рубрики „Досвіт” журналісти світанку будуть готувати репортажі з різних країн світу. Тут вони розповідатимуть, хто прокидається першим, яку каву п’є, який настрій в людей тощо. Автори обіцяють туристично-настроєву імпровізацію, оздоблену цікавою операторською роботою.
У рубриці „VIP- досвіт” автори пропонують прокинутися угостях цікавих людей. Мається на увазі сніданок з політиком, письменником тощо.

Комерційна рубрика „Іграшки для дорослих” кілька разів на тиждень розповідатиме про новинки ринку електроніки. „Власний рахунок” даватиме поради про те, як розпоряджатися власними грошима, у „Ранковому еліксирі” розповідатимуть про лікарські поради щодо актуальних на даний час захворювань. „Нашвидкуруч” – розділ програми, присвячений швидкісному приготуванню сніданків, її вестиме шеф-кухар ресторану готеля „Редіссон”. Буде цікавинка і для дітей – „Ранкову зірочку” планують присвятити дитячій творчості.

Рубрику „Культурний шар”, що висвітлюватиме перипетії світського життя вестиме Леся Сакада.

Постійні ведучі „Сніданку” у студії – журналісти із досвідом, яскравою зовнішністью, телевізійним та радіо-минулим.

Юрій Громницький – до цього часу жив та працював спочатку в Римі кореспондентом ББС, потім перебрався до Лондонського офісу ББС на посаду продюсера. Перебуваючи в Римі в якості кореспондента працював також оглядачем для київської спортивної газети „Команда”, робив для неї інтерв’ю з Андрієм Шевченко і першим, власне, саме Юрій дізнався про пропозицію до нашого футболіста від італійського „Мілана”.
Народився Юрій в Україні, покинув країну під час так званої Перебудови, тому, що захотів подивитися світ, набути іншого досвіду та вражень. Але глибоко в середині Юрій переконаний, що жити треба на Батьківщині, тому і повернувся до України, вважаючи пропозицію бути ведучим на каналі „1+1” чудовою для цього нагодою.

Інна Москвіна – Харків’янка, працює на „1+1” вже майже рік. Захоплюється літературою, останній рік провела майже весь, подорожуючи між Харковом та Києвом. По природі Інна – жайворонок. До того ж, прокидатися рано в ранці у неї вже – звичка.
Інна – справжній полум’яний ентузіаст своєї професії, хоча НІКОЛИ не мріяла стати ведучою. Але стала через свою пристрасть – дізнаватися кожний день щось нове.
Інна боїться висоти, але активно працює над цією слабкістю. Серед сильних позитивних рис колеги відзначають надзвичайну дисциплінованість Інни. І всі погоджуються, вона – справжній професіонал, вміло поєднує свою інтелектуальність та жіночість.

Олександр Рассказов – ді-джей на „Нашому радіо”. Не остання сильна риса Олександра – його латиноамериканська, яскрава та приваблива зовнішність, яку він досі приховував за кадром. Як і належить ді-джею, має приємний, глибокий голос, серед його особистих позитивних рис – почуття гумору та гострота слова.

Юлія Жмакіна – журналістка, сім років була ведучою на радіо „Свобода”, вела політичні дебати, потім працювала випусковим редактором в „Репортері” на „Новому каналі”. Була серед тих, хто пішов разом з Ткаченко демаршем з „Нового каналу”.

Телекритика

Реклама