Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Сьогодні Президент підбиватиме підсумки року на тр... » | На ICTV – „Підсумки року” разом з Головою Верховно... » | 1+1 : Святкова комедія "Новорічний кілер" » | Продовження серіалу "Моя прекрасна нянька" з 31 гр... » | «Територія А» була власним виробництвом Першого ка... » | Докаленко створюватиме ГТВ на базі НТКУ, але без «... » | Янукович захопив телевізор, а його канали вже мані... » | Українці назвали телеведучого, якому довіряють біл... » | П'ятий канал вилетів у третю п'ятірку, а "Інтер" з... » | У новому році Львівська телерадіокомпанія презенту... » 

середа, січня 04, 2006 

«Андорра-Україна: різдвяний концерт 2006»

6 січня у різдвяний святвечір Перший канал пропонує своїм глядачам насолодитися класичними музичними творами у виконанні симфонічного оркестру та балету Національної опери України.
За оригінальною концепцією, концерт проходить наживо в колонній залі Київської міської держадміністрації, під патронатом Олександра Омельченка. Перший канал транслюватиме його в прямому ефірі на території України, а також на Європейські країни.

За словами віце-президента НТКУ Павла Грицака, Перший канал «фактично нарощує бренд різдвяного концерту з України, який ми даруємо також Європі».

«Через Європейську мовну спілку ми надаємо безкоштовно сигнал для європейських телекомпаній. Минулого року це було п‘ять телекомпаній – Греція, Іспанія, звичайно Андорра, також країни колишньої Югославської республіки Македонія і Сербія. І, я думаю, що в цьому році також приблизно шість телекомпаній Європи будуть транслювати», зазначив пан Грицак.

Автором ідеї, організатором та продюсером концерту, як і торік. виступає громадянин Князівства Андорри, Почесний Консул України в Андоррі пан Антоні Сорсано.

Подібний захід в Україні відбувається вже вдруге, і має всі шанси стати щорічним різдвяним подарунком українським і світовим шанувальникам класичної музики.

«Чому класичне музичне мистецтво? Тому що різдво – це сімейне свято, коли збирається за столом вся родина. І твори наших видатних композиторів органічно вплітатимуться в новорічно-різдвяні свята. Я думаю, що багатьом українським родинам це буде приємно – приємна музика під час різдвяної вечері. Тим паче, що на Першому каналі концерт виходитиме в ефір після різдвяних богослужінь», - пояснив Павло Грицак.

Концерт є альтернативою віденському новорічному концерту та пропонує глядачам програму класичної музики російських та українських композиторів. Минулого року це були твори Глінки, Глазунова, Чайковського, Мінкуса та Хачатуряна. Цього року це буде Чайковський і Мінкус – «Лускунчик» та «Дон Кіхот».


www.1tv.com.ua

Реклама