Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | «Андорра-Україна: різдвяний концерт 2006» » | Сьогодні Президент підбиватиме підсумки року на тр... » | На ICTV – „Підсумки року” разом з Головою Верховно... » | 1+1 : Святкова комедія "Новорічний кілер" » | Продовження серіалу "Моя прекрасна нянька" з 31 гр... » | «Територія А» була власним виробництвом Першого ка... » | Докаленко створюватиме ГТВ на базі НТКУ, але без «... » | Янукович захопив телевізор, а його канали вже мані... » | Українці назвали телеведучого, якому довіряють біл... » | П'ятий канал вилетів у третю п'ятірку, а "Інтер" з... » 

вівторок, січня 10, 2006 

«Олімпійські зими: український слід»

У переддень ХХ білої Олімпіади у Турині – на Першому каналі прем’єра документального циклу «Олімпійські зими: український слід»: історія сходження України на зимовий спортивний олімп.

Трохи більше місяця лишилося до початку білої Олімпіади в Турині. Для українського спорту це – вже четверта спроба продемонструвати свою міць на зимових змаганнях найвищого рівня, для українського телебачення – рідкісна нагода прямої трансляції події світового масштабу.

Про історію виступів незалежної України на зимових Олімпійських іграх та про досвід їхнього телевізійного висвітлення – в документальному циклі Першого Національного «Олімпійські зими: український слід». За місяць до старту білої Олімпіади щопонеділка на головному каналі країни – 5 фільмів-розповідей за участю спортсменів, олімпійських чемпіонів, організаторів, журналістів.

9 січня о 21:30 - фільм перший: «Олімпійський дебют України»

Після офіційного визнання НОК України розпочалась активна підготовка команди до участі у зимових XVII Олімпійських іграх. У Ліллехаммері взимку 1994 року Україну вперше представлено на олімпійській арені самостійною командою. Вітчизняні атлети сміливо заявляють про себе світу і беруть участь у всіх видах зимового спорту. Українські журналісти дебютують з прямою трансляцією зі столиці Олімпійських ігор.

16 січня - фільм другий: «Відблиск медалей»

1994 – Ліллехаммер (Норвегія) – незалежна Україна отримує визнання у спортивному світі. Валентина Цербе стає бронзовою призеркою у змаганнях з біатлону і приносить першу олімпійську медаль в актив української команди. А 16-річна фігуристка Оксана Баюл завойовує золото в жіночому фігурному катанні – нарешті державний гімн України чує увесь світ.

23 січня – фільм третій: «Олімпійські контрасти Нагано»

1998 – Нагано (Японія) – XVIII Олімпійські ігри закінчилися для України не так успішно, як очікувалося. Прогнози фахівців виявилися цілком відмінними за реальні результати. Скарбничка з медалями поповнилася лише однією нагородою: срібло Олени Петрової у змаганнях з біатлону.

30 січня – фільм четвертий: «Випробування містом Солоного озера»

2002 – Солт-Лейк-Сіті (США) – випробування містом Солоного озера (так з англійської перекладається назва Солт-Лейк-Сіті) виявилося занадто складними і для учасників Олімпіади, і для керівників спортивних команд. Українська збірна на змаганнях у США зазнає суттєвої поразки: жодна медаль не потрапила до рук вітчизняних спортсменів, українська біатлоністка Олена Зубрилова переходить під білоруський прапор, а головного тренера з біатлону Романа Боднарука звільняють з посади вже під час ігор.

6 лютого – фільм п’ятий: «Четвертий крок»

2006 – Турин (Італія) – у столиці цьогорічної Олімпіади вже все підготовлено для проведення зимових ігор. За місяць сюди приїдуть 2500 спортсменів, щоб продемонструвати свій талант, чудові фізичні здібності, силу волі, цілеспрямованість, патріотизм. Про те, з якими силами прибуде в Італію українська збірна та як цю подію висвітлюватиме Перший Національний (єдиний український канал, що володіє правами на трансляцію) – в останній серії циклу «Олімпійські зими: український слід».

Не пропустіть на Першому каналі історію сходження України на зимовий спортивний олімп!


Марина Басенко, www.1tv.com.ua

Реклама