Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | "Відчайдушні домогосподарки" – незабаром на ІCTV » | Нове реаліті-шоу від Ігоря Пелиха на ICTV! » | "Воля" замінює O-TV на "Раду" » | «5 Канал» збільшує покриття » | Музична «соціалка» » | ТРК «Вінниччина» заявляє, що місцева влада «хоче з... » | Власна думка про ситуацію з телканалом "ТЕТ" » | Ющенко виступить в ефірі 4 телекомпаній у п'ятницю... » | Мустафін керуватиме інформаційним мовленням СТБ » | Нацрада вирішила, що Ющенко не агітує "думати по-н... » 

вівторок, січня 17, 2006 

Анатолій Борсюк „Чорним по білому” покаже, яким має бути хороше ток-шоу

На початку 2006 року телеведучий „Студії „1+1” та автор телепроектів Анатолій Борсюк збирається запустити свій новий проект - журналістське ток-шоу „Чорним по білому”. Воно з’явиться у лютому на „1+1” замість „Подвійного доказу”.

На відміну від журналістських розслідувань „Подвійного доказу” цей проект включатиме обговорення короткометражних фільмів, знятих журналістами. Сам пан Борсюк бачить це ток-шоу далеким від політики. Теми дискусій мають дати глядачеві відчути, що окрім політики в Україні існують ще й література, музика, театр тощо.

Розповідаючи „ТК” про проект, Анатолій Борсюк зазначав: „Наші журналісти ТСН будуть знімати авторські фільми, тривалістю 10 хвилин. І далі ми будемо з ними в присутності запрошених гостей, опонентів, обговорювати той чи інший фільм.

Стрічки будуть присвячені різним темам, які цікавлять глядача. Поки що це робитимуть працівники нашого каналу. Далі, я сподіваюся, підключаться інші журналісти, що мають можливість запропонувати цікавий матеріал, або цікаво зроблену роботу в нашому форматі.”

„Ці фільми будуть авторськими, абсолютно суб’єктивними. Основною в них буде точка зору журналіста, а не збалансована подача матеріалу. Інша справа, що сама програма буде збалансованою, і дасть можливість різним сторонам висловитись”, - розказав Анатолій Борсюк, пояснивши, що єдина вимога до фільмів – провокативність, оскільки тільки вона здатна викликати дискусію.

За словами Анатолія Борсюка, саме роль ведучого має зробити це ток-шоу відмінним від інших. Для цього він намагатиметься позбутися „телевізійних штампів” і запропонувати іншу модель ведення дискусії. Під штампами пан Борсюк розуміє характер спілкування, який добре прижився у політичних ток-шоу на українському телебаченні. Для нього є прикрим той факт, що взаємні образи опонентів та гвалт у студії стали нормою.

Головним редактором програми буде Марія Старожицька, головний режисер Олена Мушинська, яка працювала у редакції „Подвійного доказу”. Над програмою працюватимуть Сергій Швець, Артем Шевченко, Єгор Чичеринда, Стас Ясинський. Журналісти самі захищатимуть власну точку зору не лише у кадрі, але й у прямому ефірі.

Телекритика

Реклама