Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | У "Сніданку з "1+1" з'являться нові обличчя та нов... » | „Право обирати”. Новий проект від ICTV та ЦВК » | "Точка зору" - аналітичне інтерв'ю на Першому кана... » | Серед власників телеканалів – Суркіс, офшори та не... » | Одеська телерадіокомпанія визнана «Медіа-проектом ... » | Телеканалу «MTV Україна» видадуть ліцензію на супу... » | Аанонс програми Свобода Слова 20 січня » | Костянтина Стогнія засилають до Антарктиди » | Фільми для дорослих показуватимуть після 18:00 » | ENTER Music з 1 січня припинив трансляцію MTV Russ... » 

середа, січня 25, 2006 

Шустер: У передвиборний період свобода слова під загрозою

Ведучий телепрограми «Свобода слова» Савік Шустер під час онлайн-конференції на ForUm’і заявив, що розчарувань від «української свободи слова» у нього поки не було.

«Найпозитивнішим для мене є те, що в Україні всього лише один державний канал, інші – приватні, - сказав Шустер. - Це загострює конкуренцію і не тисне на державну казну, що у результаті має зробити телебачення більш якісним. Я, до речі, згоден з колегами, які хочуть перетворити державне телебачення на суспільне. Телебачення має служити суспільству, а не окремо взятому уряду».

Також Шустер заявив, що згоден з колегами, які борються проти втручання власників каналів (видавців, у західному розумінні) в редакційну політику. При перемозі тих і інших колег, телебачення в Україні може почати шлях до англійської моделі, яку я вважаю не ідеальною, але на сьогодні – кращою.

Крім того, Шустер заявив, що «боровся за свободу слова і в Радянському Союзі, і в Італії».

«Противники свободи слова - це як Чорнобильська катастрофа, вони не знають меж, -відзначив телеведучий. - Тому за неї потрібно боротися скрізь, де можна. Україна прагне до Європи, в якій, в Італії, живуть мої діти, тому для мене зовсім не байдуже, що відбувається тут. А те, що в Україні багато хороших журналістів - це добре для професії».

Відповідаючи на питання, «Ви дійсно вірите, що рік тому в Україні почалася «епоха свободи» і як зіставити цю «свободу» з діями пана Луценка?», Шустер сказав: «Так, я думаю, що рік тому реально з'явилася в Україні свобода слова, у мене є відчуття, що в цей передвиборний період вона під загрозою і вважаю, що міністр внутрішніх справ тут просто ні до чого».

«ForUm»

Вывоз мусора в городе Москве,приятные цены http://www.ecoliga.ru 8-963-750-25-78
Москва
[url=http://www.ecoliga.ru]ecoliga[/url]

Вывоз мусора в Москве недорого а\м зил,МАЗ,Камаз http://www.ecoliga.ru 8-963-750-25-78
Москва
[url=http://www.ecoliga.ru]ecoliga[/url]

Вывоз и утилизация отходов строительных и бытовых хорошая цена http://www.ecoliga.ru 8-967-056-93-95
Москва
[url=http://www.ecoliga.ru]ecoliga[/url]

Вывоз мусора в Москве недорого а\м зил,МАЗ,Камаз http://www.ecoliga.ru 8-963-750-25-78
Москва
[url=http://www.ecoliga.ru]ecoliga[/url]

Дописати коментар

Реклама