Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Власна думка про ситуацію з телканалом "ТЕТ" » | Ющенко виступить в ефірі 4 телекомпаній у п'ятницю... » | Мустафін керуватиме інформаційним мовленням СТБ » | Нацрада вирішила, що Ющенко не агітує "думати по-н... » | ВР прийняла "неякісний" закон про ТБ і радіо - екс... » | Українські телеканали домовились про розміщення св... » | Біатлон. Етап Кубка світу » | «Подорож Гуллівера» на Першому » | «Олімпійські зими: український слід» » | «Андорра-Україна: різдвяний концерт 2006» » 

вівторок, січня 17, 2006 

ТРК «Вінниччина» заявляє, що місцева влада «хоче задавити їх економічно»

ТРК «Вінниччина» заявляє, що ухвалене місцевою облрадою рішення про підняття арендної плати за приміщення, де знаходиться телерадіокомпанія, призведе до «фактичного закриття засобу масової інформації».

Про це ІМІ заявив в.о. головного редактора ТРК «Вінниччина» Леонід Олійник.

За його словами, на цьому тижні депутати Вінницької обласної ради ухвалили рішення про підняття арендної плати для ТРК «Вінниччина» внаслідок прокурорської перевірки на телерадіокомпанії. Як стверджує Леонід Олійник, прокурорська перевірка була ініційована особисто головою Вінницької облради Юрієм Івановим.

Зі слів в.о. головного редактора ТРК «Вінниччина», пропонується підвищити арендну плату для телерадіокомпанії у 30 разів, тобто з однієї гривні за квадратний метр на місяць до 30 гривень.

«Що означає для телекомпанії, в якій працює 30 чоловік, платити 30 тисяч в місяць аренди?! Це практично смерть нам! Якщо вони (місцева влада – ред.) нічого не змогли зробити нам, то вони просто задавлять нас економічно!», - наголосив Леонід Олійник.

При цьому, пан Олійник стверджує, що рішення щодо ТРК «Вінниччина» «насильно протягувалось», оскільки воно не було проголосовано з першого разу і кілька разів ствилося на голосування.

«Деякі депутати (обларади – ред.) розповіли нам, що їм сказали, що не випустять з приміщення облради, поки вони не приймуть рішення щодо ТРК «Вінничина»», - зауважив в.о. головного редактора телерадіокомпанії.

Крім того, він розповів, що комісія Вінницької облради у проект рішення щодо ТРК «Вінниччина» внесли також пункт про розірвання угоди про аренду з телекомпанією, хоча, як стверджує Леонід Олійник, цього питання не було у результатах прокурорської перевірки. Зрештою, депутати проголосували лише про підняття арендної ставки.

Ці факти колектив ТРК «Вінниччина» розцінює, як «переслідування телекомпанії і тиск на ЗМІ» з боку місцевої влади через те, що останній «не подобається, про що пишуть» перші.

У той же час, прес-секретар Вінницької облради Юрій Чорний відкидає звинувачення журналістів і заявляє, що питання щодо ТРК «Вінничина» дійсно кілька разів ставилося на голосування, але через технічні причини – збій системи «Рада».

Крім того, речник облради заперечив той факт, що на голосування ставилося питання про розірвання арендної угоди цією з телекомпанією.

Нагадаємо, вже кілька місяців триває конфлікт між телерадіокомпанією «Вінниччина» і місцевою владою. Наразі до цієї телекомпанії подано два судові позови – від Вінницької обласної ради та від голови облдержадмінітсрації Олександра Домбровського.

Депутати облради вимагають спростування інформації, яка прозвучала в ефірі телерадіокомпанії про те, що місцева влада сама відмовилася фінансувати ТРК, коли ще була у числі її засновників.

Крім того, губернатор Вінниччини Олександр Домбровський 27 жовтня 2005 року також подав судовий позов до ТРК «Вінниччина» та до колишнього начальника Головного фінансового управління Вінницької ОДА Тетяни Собкової про захист честі, гідності та ділової репутації. Домбровський вимагає від відповідачів 30 тисяч гривень і спростування звинувачень на його адресу від пані Собкової, які пролунали у програмі ТРК «Вінниччини» «Наш погляд» 30 вересня 2005 року. Пані Тетяна Собкова в ефірі телекомпанії звинуватила Домбровського і ще низку чиновників у тому, що її нібито примушували підписувати незаконні акти, «згідно з якими 1 мільйон державних коштів мав бути перевдений на рахунок певної приватної фірми».

13 січня 2006 року мали відбутися судові засідання за позовами до ТРК «Вінниччина», однак вони були перенесені на 18 та 26 січня через залучення третіх сторін.

ІМІ

Реклама