Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Новий проект “Нового каналу” - “ТерраРепортера”! » | На ICTV стартує новий підсумковий інформаційний пр... » | У Львові порушено кримінальну справу проти телевіз... » | ТЕТ отримав попередження за трансляцію «Вікон» Наг... » | Шустер: У передвиборний період свобода слова під з... » | ФК«Карпати» запускає клубне телебачення » | У "Сніданку з "1+1" з'являться нові обличчя та нов... » | „Право обирати”. Новий проект від ICTV та ЦВК » | "Точка зору" - аналітичне інтерв'ю на Першому кана... » | Серед власників телеканалів – Суркіс, офшори та не... » 

четвер, лютого 09, 2006 

Канал "1+1" представляє проект "Вибори-2006. Теледебати"

З метою створення необхідних умов суб'єктам виборчого процесу в Україні для здійснення передвиборної агітації у формі публічних дебатів згідно з Законом України "Про вибори народних депутатів України" канал "1+1" пропонує політичним партіям (блокам) – суб'єктам виборчого процесу в Україні ефірний час, технічні можливості та відповідний формат публічних телевізійних дебатів у живому ефірі. Проект дискусійного ток-шоу має назву "Вибори-2006.Теледебати" і запрошує до участі суб'єктів виборчого процесу – політичних партій (блоків) та експертів. Ведучою теледебатів стане Анна Безулик.

Формат програми передбачає участь в дебатах п'ятірки представників від кожної політичної партії (блоку), які входять до виборчих списків кандидатів від партії (блоку). Кожна політична партія (блок) визначає лідера п'ятірки представників, який обов'язково має бути членом першої п'ятірки виборчого списку політичної партії (блоку). Також кожна політична партія (блок) може запропонувати до участі в теледебатах двох експертів та, як аудиторію, групу підтримки політичних партій (блоків).

Ефір телепроекту "Вибори-2006. Теледебати" планується у будні о 22.10. Приблизний хронометраж програми – 50 - 55 хвилин. Орієнтовною датою старту проекту визначено 27 лютого 2006 року. Заяви щодо бажаючих взяти участь у теледебатах на "1+1" приймаються до 19 лютого 2006 року включно. У випадку, якщо кількість фактично отриманих заявок буде непарною, 20 лютого 2006 року об 11.00 у присутності представників політичних партій (блоків) - учасників теледебатів та представників каналу "1+1" відбудеться жеребкування. Його результат визначить політичну партію (блок), що використає передбачений форматом для однієї партії (блоку) ефірний час у формі монологу або відповідей на запитання експертів.

Право сформувати пари політичних партій (блоків) – учасників теледебатів на каналі "1+1" буде запропоновано Незалежній раді з питань діяльності мас-медіа під час виборчої кампанії. Пари повинні бути сформовані до 24.00 21.02. У разі відмови Незалежної ради або невчасного формування останньою переліку сформованих пар телеканал "1+1", маючи на меті дотримання принципу збалансованості та рівності умов, залишає за собою право формування відповідних пар шляхом жеребкуванням в живому ефірі каналу "1+1". Жеребкування дат ефірів пар політичних партій (блоків) – учасників теледебатів на каналі "1+1" відбудеться 23 лютого о 22.10 в живому ефірі.

Публічні дебати згідно із законом "Про вибори народних депутатів України" є однією з форм передвиборної агітації, тому здійснюються виключно за рахунок коштів виборчих фондів партій (блоків). Канал "1+1" 03 грудня 2005 року у газеті "Голос України" (уточнена інформація 30 грудня 2005 року у газеті "Голос України") опублікував розцінки вартості ефірного часу для розміщення матеріалів передвиборної агітації на телевізійному каналі "1+1".

Каналом "1+1" розроблені "Правила проведення теледебатів", дотримання яких є обов'язковим для всіх політичних партій (блоків) - учасників теледебатів на каналі "1+1" та каналу "1+1".

1+1.tv

Реклама