Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Оновлено : Нові проекти "Закритої зони" » | Анонс програми "Свобода слова" » | Канал "1+1" представляє проект "Вибори-2006. Телед... » | Новий проект “Нового каналу” - “ТерраРепортера”! » | На ICTV стартує новий підсумковий інформаційний пр... » | У Львові порушено кримінальну справу проти телевіз... » | ТЕТ отримав попередження за трансляцію «Вікон» Наг... » | Шустер: У передвиборний період свобода слова під з... » | ФК«Карпати» запускає клубне телебачення » | У "Сніданку з "1+1" з'являться нові обличчя та нов... » 

понеділок, лютого 20, 2006 

Термін прийому заявок на теледебати, які проводить канал 1+1, подовжено до 21 лютого

Прийом заявок для участі у передвиборних дебатах, які відбудуться на каналі "1+1", продовжено на два дні - на прохання самих партій.

Охочих взяти участь у дискусії в прямому ефірі чекатимуть до 21-го лютого включно. Далі список передадуть незалежній раді із питань діяльності медіа під час виборів. Її експерти зголосилися взяти на себе найпікантніший шмат роботи – розбити партії і блоки на пари опонентів.

За умовами дебатів, обирати партнерів самостійно цього разу учасники виборів не зможуть.Експерти припускають, що багатьох це примусить відмовитися від участі в дискусії взагалі. Пари опонентів оголосять 23 лютого о 22.10 у живому ефірі на каналі 1+1.Тоді ж відбудеться жеребкування, на якому визначать день дебатів для кожної пари.У знімальному павільйоні Теледебатів-2006 монтують декорації.

Учасникам дозволили приводити групи підтримки із партійними атрибутами.

Анна Безулик каже, що буде модератором. Жодних коментарів, а тим паче оцінок з її боку – це окремо виписано правилами дебатів.

Партії делегують на дебати п'ятьох "списовиків". Лідери – неодмінно з першої п”ятірки. Вони дебатуватимуть у першому турі. Запитання ставитимуть одне одному самі.

Загальний час для кожного - 4 хвилини. У другому раунді стомлених лідерів підтримають однопартійці.Дискутуватимуть вже 5 на 5.

Часу буде більше - по 5 хвилин на кожну політичну силу.Відстежуватимуть його персональні таймери.

Третя частина дебатів – відповіді на запитання експертів. На них виділятимуть 6 хвилин. За правилами, партії та блоки можуть або запросити своїх політфахівців, по двоє з кожного боку, або ж експертів обере на свій розсуд канал "1+1".

Експерт має право на два запитання, по одному до кожної партії . Якщо його запросила партія чи блок, час запитання вирахують із загального партійного хронометражу.

Загалом, кожна з партій або блоків отримає по 15 хвилин живого ефіру, але перед тим письмово зобов'яжеться дотримуватись правил дебатів, законодаства про вибори і Конституції.

Реклама