Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


« Home | Прем'єра телесеріалу „Роксолана-2” відбудеться в к... » | Суд скасував рішення про закриття "Чорноморки" » | Януковича на «1+1» не буде. Єханурова покличуть на... » | «Толока» - нове соціально-політичне ток-шоу на Пер... » | Телеканал «Рівне1» спростовує інформацію щодо фаль... » | Партія Регіонів закрила кримську телекомпанію чере... » | К1 запускає нови проект » | Термін прийому заявок на теледебати, які проводить... » | З ефіру каналу "НТН" знято програму "Ціна питання"... » | Оновлено : Нові проекти "Закритої зони" » 

четвер, лютого 23, 2006 

Перший інвестиційний проект українського телебачення на ICTV!

Нещодавно ІCTV оголосив про початок підготовки першого в історії українського телебачення інвестиційного проекту. Кожен, хто має оригінальні бізнес-ідеї й прагне великих прибутків, може втілити свої мрії в життя завдяки телепроекту «Акули бізнесу», що з початку квітня стартує на «помаранчевому».

Ідея програми проста. Впливові, успішні й заможні бізнесмени України хочуть віддати свої гроші в гарні руки. У кожному епізоді шоу учасники проекту (вони ж шукачі інвестицій) зустрічають п'ять "акул" бізнесу, яких повинні переконати в тому, що саме їхній бізнес-задум стане успішним і буде приносити прибутки.
Ведучий проекту – Олександр Богуцький, генеральний директор ICTV.

Оригінальна ідея цього проекту народилася в Японії, у телеефір якої вже вийшло близько 100 епізодів шоу. Формат програми був успішно проданий по всьому світові - 16 країн відтворили це реаліті-шоу. Незабаром до них приєднається Україна в особі каналу ІCTV.
Відтоді, як канал оголосив про створення такої програми, минуло майже півтора місяця. Конкурс на пошук креативних бізнес-ідей викликав чималий ажіотаж. Ми щодня отримуємо численні листи та дзвінки від охочих взяти участь в «Акулах бізнесу». Анкету для участі в шоу вже заповнили понад двісті претендентів з усіх куточків України віком від 17 до 70 років. На даний момент ці анкети у процесі опрацювання. Серед задумів претендентів ми зустріли чимало науковців, які пропонують інвестувати їхні винаходи: віртуальні шахи для розвитку людини майбутнього, літальний апарат з педальним приводом, літальний апарат, легший за повітря, для виходу у відкритий простір, роликові ковзани з механізмом, що перетворює масу спортсмена в енергію для приводу…

Зйомки цього реаліті-шоу відбудуться у кінці березня.
Поспішай! Відбір шукачів інвестицій з креативними ідеями ще триває. Це твій шанс реалізувати свої бізнес-задуми. Про твій винахід дізнаються мільйони!

ГАРНА ІДЕЯ МОЖЕ І МАЄ ПРИНОСИТИ ГРОШІ.

ictv.ua

Реклама