Ми перебралися на tv.mycity.com.ua!!!


четвер, лютого 23, 2006 

Шукаєш пригод на свою голову? Вони самі тебе знайдуть!

Точніше знайде Ігор Пелих зі своїм новим телепроектом «На свою голову».
4 березня, субота, 13:05 – не прогав прем'єру!!!

Ігор Пелих любить чіплятися до перехожих на вулицях. Це факт. Телеглядачі ще пам'ятають доброго дядечка, який чіплявся на вулицях міста до доброчесних громадян з пропозицією вирушити галопом по Европах. Але якщо в попередній програмі він запрошував усіх охочих на відпочинок до теплих країн, то в новому проекті в Ігоря пропозиція ще більш зваблива – учасник «На свою голову» має унікальну можливість відчути себе героєм й виграти кругленьку суму грошей, верхня межа якої – 9999 гривень!

Починатиметься програма приблизно так. Ігор Пелих підходить до дівчини на вулиці і каже: «Хочеш побачити свого друга/коханого/сусіда/чоловіка абсолютно іншою людиною, так би мовити, героєм, і, як бонус, отримати можливість виграти 9999 гривень?...». Погодившись «здати» ближнього свого, дівчина стає головним інформатором Ігоря про героя програми, який поки про свої майбутні подвиги нічого не знає. Коли «жертва» займатиметься своїми буденними справами, йому непомітно підсунуть пакет з телефоном, що дзвонить. Сказавши "Ало!", він стане учасником гри і опиниться під прицілом телекамер. Майбутніх героїв програми Пелих дбайливо заспокоює: етапів на шляху від старту до фінішу всього чотири, і для людини хороброї, азартної та мислячої занадто складними завдання не будуть. Після кожного з чотирьох етапів гри герой крутитиме рулетку. Цифри, які йому «випадуть», і становитимуть суму виграшу.

Прем'єра «На свою голову» - в суботу, 4 березня, о 13:05

ictv.ua

 

Перший інвестиційний проект українського телебачення на ICTV!

Нещодавно ІCTV оголосив про початок підготовки першого в історії українського телебачення інвестиційного проекту. Кожен, хто має оригінальні бізнес-ідеї й прагне великих прибутків, може втілити свої мрії в життя завдяки телепроекту «Акули бізнесу», що з початку квітня стартує на «помаранчевому».

Ідея програми проста. Впливові, успішні й заможні бізнесмени України хочуть віддати свої гроші в гарні руки. У кожному епізоді шоу учасники проекту (вони ж шукачі інвестицій) зустрічають п'ять "акул" бізнесу, яких повинні переконати в тому, що саме їхній бізнес-задум стане успішним і буде приносити прибутки.
Ведучий проекту – Олександр Богуцький, генеральний директор ICTV.

Оригінальна ідея цього проекту народилася в Японії, у телеефір якої вже вийшло близько 100 епізодів шоу. Формат програми був успішно проданий по всьому світові - 16 країн відтворили це реаліті-шоу. Незабаром до них приєднається Україна в особі каналу ІCTV.
Відтоді, як канал оголосив про створення такої програми, минуло майже півтора місяця. Конкурс на пошук креативних бізнес-ідей викликав чималий ажіотаж. Ми щодня отримуємо численні листи та дзвінки від охочих взяти участь в «Акулах бізнесу». Анкету для участі в шоу вже заповнили понад двісті претендентів з усіх куточків України віком від 17 до 70 років. На даний момент ці анкети у процесі опрацювання. Серед задумів претендентів ми зустріли чимало науковців, які пропонують інвестувати їхні винаходи: віртуальні шахи для розвитку людини майбутнього, літальний апарат з педальним приводом, літальний апарат, легший за повітря, для виходу у відкритий простір, роликові ковзани з механізмом, що перетворює масу спортсмена в енергію для приводу…

Зйомки цього реаліті-шоу відбудуться у кінці березня.
Поспішай! Відбір шукачів інвестицій з креативними ідеями ще триває. Це твій шанс реалізувати свої бізнес-задуми. Про твій винахід дізнаються мільйони!

ГАРНА ІДЕЯ МОЖЕ І МАЄ ПРИНОСИТИ ГРОШІ.

ictv.ua

 

Прем'єра телесеріалу „Роксолана-2” відбудеться в кінці березня

Прем'єрний показ телесеріалу „Роксолана-2” почнеться 27 березня.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі виборчого блоку «Київ – європейська столиця» з посиланням на виконавця головної ролі в серіалі Ольгу Сумську.

Вона розповіла, що мала розмову з Президентом НТКУ Віталієм Докаленко із цього приводу. “Ми дійшли попередньої згоди. Десь в перших числах березня почнеться могутня PR-підтримка серіалу. А зараз продовжуються роботи по українській „озвучці” серіалу”, - відзначила О.Сумська.

ІМІ за інф. Оглядача

 

Суд скасував рішення про закриття "Чорноморки"

Апеляційний суд Криму в четвер скасував рішення Київського районного суду Сімферополя про тимчасове призупинення ліцензії на мовлення Чорноморської телерадіокомпанії за позовом виборчого блоку "За Януковича!"

Про це повідомила представник Чорноморської ТРК.

"Колегія суддів прийшла до висновку, що як форму державного втручання буде досить констатації фактів порушення прав позивача (блоку "За Януковича!") через вихід у телеефір програми "Календар" 3-5 лютого", - процитувала представитель ЧТРК постанова суду.

За її словами, суд врахував, що в умовах становлення в Україні демократичного суспільства, закриття засобу масової інформації або призупинення дії його ліцензії повинне носити винятковий характер.

Дана постанова Апеляційного суду Криму оскарженню не підлягає.

Як повідомлялося раніше, виборчий блок "За Януковича!", у якій входять кримські організації Партії регіонів і партії "Російський блок", 8 лютого подав позов у суд на Чорноморську ТРК за поширення в ефірі свідомо помилкової інформації.

17 лютого Київський районний суд Сімферополя призупинив дію ліцензії Чорноморської ТРК до закінчення виборчої кампанії.

Суд визнав результати опитувань кримчан, озвучені в щоденній програмі "Календар", соціологічним дослідженням і агітацією на користь одного з учасників виборчого процесу.

Чорноморська ТРК 17 лютого заперечила в Апеляційному суді Криму рішення Київського районного суду Сімферополя, за позовом блоку "За Януковича!", про призупинення дії ліцензії ТРК до закінчення виборчої кампанії.

Власником Чорноморської ТРК через асоційовані компанії є Андрій Сенченко - депутат Верховної Ради Криму, лідер руху "Прозора Влада", глава кримської організації партії "Батьківщина" і є №1 у списку кандидатів у депутати ВР Криму від Блоку Юлії Тимошенко.

Чорноморська ТРК здійснює телемовлення на території усього Криму.

"Телекритика"

 

Януковича на «1+1» не буде. Єханурова покличуть на «Інтер»?

«Питання з дебатами на «1+1» для нас закрите» - повідомила «Телекритику» Ганна Герман.

Як вже повідомляла «ТК», лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив про готовність взяти участь в теледебатах з прем’єр-міністром Юрієм Єхануровим.

Головними умовами для цього у повідомленні на персональному сайті Януковича було виатвлено дві: "Дебаты должны были бы проходить на телеканале, который имеет репутацию объективного, не заангажированного. Модератором должен быть действительно независимый журналист".

В той же час, саме зараз відбувається остаточне з’ясування ситуації з приводу оголошеного наміру каналу «1+1» провести платні теледебати. Сьогодні, 23 лютого, о 22.10. канал «1+1» має повідомити результати визначення Незалежною експертною радою з діяльності медіа пар дял дебатів.

Але, як відомо «ТК», з одного боку, на даний момент є тільки три політичні сили, які остаточно зголосилися взяти участь у цих дебатах на «плюсах» (вчора з попередніми заявками фігурували біля десяти партій та блоків). А з іншого – фаворити виборчої гонки, такі, як Народний блок «Наша Україна», БЮТ, СПУ - зголошувалися на дебати за умови опонентів відповідної вагової категорії. Більш того, НСНУ однозначно заявляла про своє бажання дебатувати саме з представниками Партії регіонів. В той же час, Партія регіонів не надсилала на канал «1+1» заявки на участь у теледебатах.

У зв’язку з цим кореспондент «ТК» звернувся до штабу Партії регіонів з питанням, чи погодяться вони дебатувати з НСНУ на каналі «1+1». Прес-секретар лідера ПР Віктора Януковича Анна Герман повідомила «ТК», що Партія Регіонів не братиме участі в передвиборчих дебатах, які намагається організувати канал «1+1». «Питання з дебатами на «1+1» для нас закрите» - сказала вона. А. Герман зазначила, що в Партії Регіонів не розглядають «1+1» як прийнятний майданчик для «серйозної розмови між політичними лідерами країни», оскільки вважають його заангажованим «відносно провладної політичної сили. Ви знаєте, що я маю на увазі», - не захотіла більш конкретно пояснити цю думку пані Герман.

Водночас, прес-секретар В. Януковича висловила власну думку, що місцем проведення дебатів могли б стати телеканали «Інтер» або Перший канал. «На «Інтері» рівне ставлення до всіх учасників парламентських виборів, до того ж, це рейтинговий телеканал» - сказала А. Герман. Вона також зазначила, що в Україні достатньо журналістів, здатних стати модераторами такого телепроекту.

Зараз «Телекритика» намагається взяти коментар з цього приводу у каналу «1+1».

Водночас на телеканалі «Інтер» «Телекритиці» повідомили, що не планують проведення теледебатів в окремому форматі, але й надалі запрошуватимуть представників політичних сил на прямий ефір у програму «Подробиці». Більш детально про плани «Інтеру» щодо виборчих проектів «ТК» повідомить незадовго.

"Телекритика"

 

«Толока» - нове соціально-політичне ток-шоу на Першому національному

Як повідомляє Перший Національний канал, 2 березня у четвер о 22:00 стартує новий проект - ток-шоу «ТОЛОКА».

З давніх-давен під словом «толока» розуміли колективну взаємодопомогу при виконанні трудомістких робіт.

Нове ток-шоу «Толока» - це дискусійний майданчик, де нагальні проблеми суспільства вирішуватимуться колективно, громадою, усім миром. Разом з ведучими програми істину шукатимуть запрошені політики, експерти, гості студії, глядачі, а також телеглядачі у різних регіонах України за допомогою прямих включень.

Мета програми – об´єднати на одному майданчику політиків і простих громадян і дати їм можливість почути одне одного.

Стати співавтором програми може кожен охочий ще до її виходу в ефір. Для цього Перший канал запрошує всіх до широкого обговорення теми у розділі «Толока», що незабаром з’явиться на сайті Першого Національного. Цікаві думки будуть використані в програмі, а найкращі пропозиції – відзначені спонсорами.

Перший випуск «Толоки» вийде в ефір 2 березня о 22:00. Впродовж години автори програми разом з телеглядачами намагатимуться знайти відповідь на головне питання: «Чи може громадянин впливати на свого народного обранця?».

Для інтерактивного опитування на сайті Першого каналу до уваги відвідувачів буде запропоновано кілька питань:

1. Чи достатньо Вам активно висловити свою політичну позицію раз на п’ять років під час виборів, чи Ви б хотіли постійно впливати на діяльність представницьких органів влади (конкретно у вашому місті, області, селі)?

2. Яка система виборів посилює або навпаки послаблює рівень відповідальності влади перед виборцями і яким чином, на вашу думку, можна посилити рівень відповідальності влади (на всіх рівнях) перед громадянами?

Подальші випуски ток-шоу "Толока" виходитимуть щочетверга о 22 годині.

1tv.com.ua

понеділок, лютого 20, 2006 

Телеканал «Рівне1» спростовує інформацію щодо фальсифікацій на своєму каналі

Директор телеканалу «Рівне 1», депутат фракції блоку «Наша Україна» обласної ради Віктор Данилов спростував звинувачення ректора Національного університету «Острозька академія» Ігоря Пасічника, що журналісти та працівники телеканалу причетні до результатів інтерактивного опитування під час прямого ефіру міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка.

Нагадаємо, що опитування проводилося на тему хабарництва у внз області, і за його результатами «Острозька академія» отримала 248 дзвінків і посіла третє місце. Ці результати керівництво внз назвало сфальсифікованими.

Директор телеканалу Віктор Данилов повідомив, що у результаті розслідування проведеного телеканалом, вдалося встановити, що понад 200 дзвінків щодо Острозької академії були зроблені з двох номерів телефонів. І керівництво телеканалу та його працівники до цього не причетні. Крім того ректор Національного університету отримав можливість у прямому ефірі спростувати результати інтерактивного опитування.

Керівництво телеканалу вкотре наголошує, що результати інтерактивного опитування не є репрезентативними, і жодним чином не є соціологічним дослідженням. Вони лише відображають думки найактивніших глядачів телеканалу.

Віктор Данилов наголосив, що законодавство забороняє втручатися у діяльність ЗМІ, а глядачі мають право на отримання неупередженої і об’єктивної інформації.

Рівненська газета

 

Партія Регіонів закрила кримську телекомпанію через соцопитування

17 лютого за позовом Партії регіонів була припинена дія ліцензії найбільшої недержавної кримської ТРК "Чорноморська".

Про це говориться в заяві Асоціації вільних журналістів Криму й Кримського Інформаційного прес-центру, переданій "Українській правді".

Місцевий суд Київського району Сімферополя задовольнив позов виборчого блоку "Кримська республіканська організація Партії регіонів", кримська республіканська організація партії "Російський блок" - блок "За Януковича!" і до кінця виборчої кампанії призупинив дію ліцензії ТРК.

Суд визнав, що зміст програми "Календар", що з'явилася в ефірі ЧТРК напередодні виборів, суперечить вимогам закону про вибори депутатів кримського парламенту й місцевих рад у частині ведення агітації й оголошення результатів опитувань громадської думки.

Журналістські організації відзначають, що телепрограма "Календар" є не журналістським, а піаром-проектом, створеним для впливу на думку виборців.

На їхню думку, журналісти телекомпанії, як і телеглядачі, виявилися заручниками боротьби між фактичними власниками ТРК та їхніми політичними суперниками на виборах.

У той же час, на думку журналістів, призупинення мовлення найбільшої й найпопулярнішої телекомпанії півострова позбавить телеглядачів можливості дивитися інші програми.

АВЖ й ІПЦ звертаються до сторін конфлікту з пропозицією укласти в суді мирову угоду. На думку журналістів, позивач може відмовитися від вимоги про призупинення дії ліцензії телерадіокомпанії, а відповідач - від застосування маніпулятивних технологій в ефірі ТРК "Чорноморська".

Разом з тим, Блок Юлії Тимошенко вважає закриття Чорноморської телерадіокомпанії своєрідною презентацією програми Партії регіонів щодо свободи слова.

"Ініційоване Януковичем закриття "Чорноморки" - це рецидив політики тотальної цензури та темників, яка проводилася в останні роки правління Леоніда Кучми, особливо у ті часи, коли главою адміністрації президента був Віктор Медведчук, а прем’єр-міністром – Віктор Янукович", - говориться в заяві, поширеній прес-службою БЮТ.

"Відзначаючи певний прогрес у культурі стосунків Януковича із ЗМІ – від бейсбольних біт до закриття через суд", БЮТ закликає ПР відкликати позов про закриття "Чорноморки".

БЮТ закликає всі політичні сили, президента України та журналістську спільному дати оцінку вчинку Партії регіонів.

Українська правда

 

К1 запускає нови проект

З 20 лютого на К1 стартує новий проект «Земля в іллюмінаторі». Кожен день о 21.00 в кадрі буде зявлятися ведучий-кукла Леонардо Лютий. Він коментуватиме події дня, розповість про погоду і покаже дітям мультфільми.

За інформацією канала К1.

 

Термін прийому заявок на теледебати, які проводить канал 1+1, подовжено до 21 лютого

Прийом заявок для участі у передвиборних дебатах, які відбудуться на каналі "1+1", продовжено на два дні - на прохання самих партій.

Охочих взяти участь у дискусії в прямому ефірі чекатимуть до 21-го лютого включно. Далі список передадуть незалежній раді із питань діяльності медіа під час виборів. Її експерти зголосилися взяти на себе найпікантніший шмат роботи – розбити партії і блоки на пари опонентів.

За умовами дебатів, обирати партнерів самостійно цього разу учасники виборів не зможуть.Експерти припускають, що багатьох це примусить відмовитися від участі в дискусії взагалі. Пари опонентів оголосять 23 лютого о 22.10 у живому ефірі на каналі 1+1.Тоді ж відбудеться жеребкування, на якому визначать день дебатів для кожної пари.У знімальному павільйоні Теледебатів-2006 монтують декорації.

Учасникам дозволили приводити групи підтримки із партійними атрибутами.

Анна Безулик каже, що буде модератором. Жодних коментарів, а тим паче оцінок з її боку – це окремо виписано правилами дебатів.

Партії делегують на дебати п'ятьох "списовиків". Лідери – неодмінно з першої п”ятірки. Вони дебатуватимуть у першому турі. Запитання ставитимуть одне одному самі.

Загальний час для кожного - 4 хвилини. У другому раунді стомлених лідерів підтримають однопартійці.Дискутуватимуть вже 5 на 5.

Часу буде більше - по 5 хвилин на кожну політичну силу.Відстежуватимуть його персональні таймери.

Третя частина дебатів – відповіді на запитання експертів. На них виділятимуть 6 хвилин. За правилами, партії та блоки можуть або запросити своїх політфахівців, по двоє з кожного боку, або ж експертів обере на свій розсуд канал "1+1".

Експерт має право на два запитання, по одному до кожної партії . Якщо його запросила партія чи блок, час запитання вирахують із загального партійного хронометражу.

Загалом, кожна з партій або блоків отримає по 15 хвилин живого ефіру, але перед тим письмово зобов'яжеться дотримуватись правил дебатів, законодаства про вибори і Конституції.

 

З ефіру каналу "НТН" знято програму "Ціна питання".

Перший пішов?
Дмитро Ляшко, "Телекритика" / 17.02.2006

Програма „Ціна питання” виходила на телеканалі НТН з листопада 2004 року. За час існування вийшло 333 її випуски. В січні 2006 року програму було знято з ефіру. Офіційна причина - звільнився керівник і ведучий „Ціни питання” Олег Дейнека.

„Колектив „Ціни питання” було звільнено через те, що програма втратила своє обличчя, тобто ведучого Олега Дейнеку. Ми вирішили законсервувати цей проект”, - пояснила ситуацію для „ТК” головний редактор каналу НТН Наталя Катеринчук.

Звільнені журналісти бачать ситуацію дещо по іншому. Олег Дейнека основною причиною свого рішення піти з каналу називає те, що не було розуміння з боку менеджменту НТН: „Я став керівником програми ще в травні, а з серпня постійно піднімав питання про підвищення заробітної плати, збільшення кількості працівників програми, адже працювала лише половина людей від необхідної кількості. Люди працювали по 12 годин. Ніякого вирішення цього питання не було до останнього часу”, зазначив журналіст в коментарі „ТК”

Марина Балабан, яка працювала в Ціні питання” інформацію про те, що Дейнека було звільнено у зв’язку з тим, що він знайшов іншу роботу, теж спростовує : „Те, що вони заявляють, нібито Олег знайшов іншу роботу, це можна назвати неправдою. На момент написання заяви він не мав іншої роботи”.

Наталя Катеринчук, запевняє, що чотирьом з восьми працівникам „Ціни питання” було запропоновано залишитись і працювати в економічних новинах, але журналістів Фурсу і Балабан не влаштували умови праці, а „Коновалов – російськомовний журналіст, тому працювати в „news-room” він не міг”, - каже п. Катеринчук.

В свою чергу Марина Балабан стверджує, що „з усього колективу залишитись запропонували лише мені та Алісі Фурсі, після економічної програми в новинах. Але це зовсім інше. Звісно, нас це не влаштувало”.

Олег Дейнека згоден з тим, що ця пропозиція, не могла задовольнити журналістів: „Їх набирали на економічну програму, а тут запропонували режим новин. До того ж зі збереженням старої зарплати, у той час як журналісти відділу новин отримують вдвічі більше”, - сказав екс-керівник програми.

В своїй заяві для ЗМІ звільнені працівники НТН наголошують на тому, що керівництво каналу відмовилось вести переговори з журналістами і профспілкою, обґрунтовуючи це незаконністю існування самої профспілки на телеканалі. „Всі аргументи з приводу законності реєстрації і діяльності профспілки до уваги не брались, - каже журналіст В’ячеслав Коновалов. – Законність же заказних матеріалів ніколи під сумнів не ставилась”.

Олег Дейнека вважає, що якщо керівництво НТН не здатне оцінити роботу журналістів, то немає сенсу щось доводити: „Нам кожний день пояснювали, який у нас має бути формат. На кожній „летучці” нам пояснювали, як нам себе потрібно поводити. Казали, наприклад, що в газовій проблемі, краще висвітлювати наскільки Україна втрачає від договору. Я не схильний бачити в усьому цьому тиск, я схильний бачити в усьому цьому бардак”, - сказав журналіст.

Подібні заяви головний редактор каналу називає дурницями, та відмовляється їх коментувати. А от що стосується „темників” та „заказух” переконує – такі прояви „присікаються на корню”.

Проте, журналісти в своїй заяві, крім іншого, акцентують увагу на тому, що масові звільнення напередодні виборів „ставлять під сумнів свободу слова і об’єктивність подачі інформаційних матеріалів в ефірі телеканалу”. І попереджують, „Ціна питання” – це лише перша ластівка.

вівторок, лютого 14, 2006 

Оновлено : Нові проекти "Закритої зони"

Як стало відомом TVPanorama, найближчим часом (лютий-березень), продюсерська агенція "Закрита зона" запустить два нових проекти : "Перший відділ" та "Відкрита зона". Обидва проекти виходитимуть на 5-тому каналі.

Інформація про проекти :
Проект «Відкрита зона» - новий напрямок дослідницької роботи продюсерського центру «Закрита зона». Відкриття соціальних, суспільних, культурних явищ, все, що є невід'ємною частиною нашого життя, але ніколи не підлягало аналізу.
Центр уваги авторів програми – людина і її співіснування з соціумом. Соціальні явища через живі історії живих людей.
Автор-ведучий проекту «Відкрита зона» Ігор Скляревський (На телебаченні з 1992-го. У 2005 році виступив автором ідеї та сценарію документального фільму „Остання Зміна".)

Проект «Перший відділ» - це серія розслідувань на тему хто, як і чому піклується про національні інтереси України або зневажає їх. Девіз проекту «Коли Держава Безпорадна» цілком відповідає його місії – бачити проблеми та шукати рішення.

TvPanorama

пʼятниця, лютого 10, 2006 

Анонс програми "Свобода слова"

Яка частина України потрапить до Європи?
Президент Віктор Ющенко пропонує нову Конституцію і нове життя в Європі.
Парламент розколюється. Чи розколеться країна?
Чи загрожує Україні сепаратизм по-грузинськи?
Чи об’єднаються Київ і Тбілісі у протистоянні з Росією?
Ніно Бурджанадзе, Дмитро Рогозін, Роман Безсмертний та Євген Кушнарьов у прямому ефірі «Свободи слова».

П’ятниця. 21:30. Канал ICTV.

четвер, лютого 09, 2006 

Канал "1+1" представляє проект "Вибори-2006. Теледебати"

З метою створення необхідних умов суб'єктам виборчого процесу в Україні для здійснення передвиборної агітації у формі публічних дебатів згідно з Законом України "Про вибори народних депутатів України" канал "1+1" пропонує політичним партіям (блокам) – суб'єктам виборчого процесу в Україні ефірний час, технічні можливості та відповідний формат публічних телевізійних дебатів у живому ефірі. Проект дискусійного ток-шоу має назву "Вибори-2006.Теледебати" і запрошує до участі суб'єктів виборчого процесу – політичних партій (блоків) та експертів. Ведучою теледебатів стане Анна Безулик.

Формат програми передбачає участь в дебатах п'ятірки представників від кожної політичної партії (блоку), які входять до виборчих списків кандидатів від партії (блоку). Кожна політична партія (блок) визначає лідера п'ятірки представників, який обов'язково має бути членом першої п'ятірки виборчого списку політичної партії (блоку). Також кожна політична партія (блок) може запропонувати до участі в теледебатах двох експертів та, як аудиторію, групу підтримки політичних партій (блоків).

Ефір телепроекту "Вибори-2006. Теледебати" планується у будні о 22.10. Приблизний хронометраж програми – 50 - 55 хвилин. Орієнтовною датою старту проекту визначено 27 лютого 2006 року. Заяви щодо бажаючих взяти участь у теледебатах на "1+1" приймаються до 19 лютого 2006 року включно. У випадку, якщо кількість фактично отриманих заявок буде непарною, 20 лютого 2006 року об 11.00 у присутності представників політичних партій (блоків) - учасників теледебатів та представників каналу "1+1" відбудеться жеребкування. Його результат визначить політичну партію (блок), що використає передбачений форматом для однієї партії (блоку) ефірний час у формі монологу або відповідей на запитання експертів.

Право сформувати пари політичних партій (блоків) – учасників теледебатів на каналі "1+1" буде запропоновано Незалежній раді з питань діяльності мас-медіа під час виборчої кампанії. Пари повинні бути сформовані до 24.00 21.02. У разі відмови Незалежної ради або невчасного формування останньою переліку сформованих пар телеканал "1+1", маючи на меті дотримання принципу збалансованості та рівності умов, залишає за собою право формування відповідних пар шляхом жеребкуванням в живому ефірі каналу "1+1". Жеребкування дат ефірів пар політичних партій (блоків) – учасників теледебатів на каналі "1+1" відбудеться 23 лютого о 22.10 в живому ефірі.

Публічні дебати згідно із законом "Про вибори народних депутатів України" є однією з форм передвиборної агітації, тому здійснюються виключно за рахунок коштів виборчих фондів партій (блоків). Канал "1+1" 03 грудня 2005 року у газеті "Голос України" (уточнена інформація 30 грудня 2005 року у газеті "Голос України") опублікував розцінки вартості ефірного часу для розміщення матеріалів передвиборної агітації на телевізійному каналі "1+1".

Каналом "1+1" розроблені "Правила проведення теледебатів", дотримання яких є обов'язковим для всіх політичних партій (блоків) - учасників теледебатів на каналі "1+1" та каналу "1+1".

1+1.tv

 

Новий проект “Нового каналу” - “ТерраРепортера”!

ТЕРРАРЕПОРТЕРА - (Забагато ррр...але чому б у рік Собаки не погарчати).” ТерраРепортера” виросла з “Репортера”.

Її створюють журналісти “Нового каналу”, які дозволяють собі не просто прочитати текст на камеру, а й пограти. Наприклад, роздягнутися при температурі –20 !!! Програма розрахована на небайдужих і молодих (насамперед у душі) глядачів, які цікавляться навколишнім світом. Це як “научпоп” “Хочу все знати”, але у динамічній обгортці.

Кожна програма має свою назву. Наприклад, “Курячі пристрасті” про пташиний грип, “Тил президента”- про державну службу охорони. “Національний продукт” - про сало, або “Основний інстинкт-співати”. На 12 хвилинну програму потрібно близько 2-х годин відео та 16 Синхронів (так журналісти звуть маленькі шматочки, вирізані з інтерв’ю людей).

Теми “ТерраРепортера” обирає дуже прискіпливо. Наприклад, ви ніколи не побачите в нас надто серйозних людей. Навіть якщо це всім відомі політики у “ТерраРепортері” вони дозволять-таки собі відступити від протокольних правил. Одна з наших програм так і зветься “Дипломатичний прикол”. Відомі політики розповідають про капосні ситуації зі свого життя! Дивіться “ТерраРепортера” щонеділі о 19.05!

Якщо у вас є цікаві знайомі гідні бути представленими у “ТерраРепортері”, або ваш сусіда альбінос чи у нього 7 пальців на одній руці, згадайте нас: пишіть. Чекаємо гарних пропозицій. karina@novy.tv reporter@novy.tv

novy.tv

 

На ICTV стартує новий підсумковий інформаційний проект

На ICTV стартує новий підсумковий інформаційний проект
12 лютого ICTV презентує своїм глядачам підсумкову програму новин – «Факти тижня з Оксаною Соколовою».
Створення підсумкової новинної програми канал планував давно. Новий проект покликаний зробити інформаційне і публіцистичне мовлення каналу логічно завершеним. Але «Факти тижня з Оксаною Соколовою» не будуть дайджестом новин, що відбулися за тиждень. Не будуть і просто розширеною інформацією про події, звітом про новини. Скрупульозно-докладна до печії аналітика в новому проекті не планується, запрошення гостей до студії  – теж. Проект успадкував один з головних принципів «Фактів» – динамічність. У півгодинній програмі підсумків глядачі побачать авторський погляд на найбільш значущі новини тижня.
–  Команда нашого проекту, а це класні репортери і редактора, дивитиметься на все, що відбувається, з різних точок зору, – говорить Оксана Соколова, – знаходитиме незвичайний ракурс, аналізуватиме причини подій, явищ. Випуски новин, як правило, переобтяжені політикою, але ж навколо нас ще так багато всього цікавого. Наша підсумкова програма дасть можливість подивитися на світ у всій його різноманітності. Зі всього цього ми виберемо найважливіші та найзначущі, на наш погляд, події. Події, які змінили життя наших людей або спровокували якісь зміни. Це буде свіжий і гострий погляд на життя в країні та у світі.

ictv.ua

середа, лютого 08, 2006 

У Львові порушено кримінальну справу проти телевізійників

Проти посадовців Львівського радіотелевізійного передавального центру (ОРТПЦ) порушено кримінальну справу за незаконну приватизацію приміщення. Про це повідомили в обласному Управлінні СБУ.

За даними правоохоронців, посадовці Львівського ОРТПЦ, без відповідних дозволів і ліцензій, видали розпорядження, на підставі якого було приватизовано приміщення передавального центру. Такі об'єкти взагалі не підлягають приватизації, оскільки мають загальнодержавне значення.

Враховуючи, що в діях посадовців містяться ознаки злочину, передбаченого ч.1.ст.233 КК України («приватизація майна, яке не підлягає приватизації згідно із законом»), матеріали перевірки були передані в прокуратуру, де за фактом злочину порушено кримінальну справу.
IMI

 

ТЕТ отримав попередження за трансляцію «Вікон» Нагієва

Сьогодні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила телекомпанії ТЕТ попередження за порушення вимог Експертної комісії при міністерстві культури та мистецтв щодо трансляції програми «Вікна» з Дмитром Нагієвим.

Заступник голови Нацради Ігор Курус зазначив, що комісія встановила вікові обмеження на трансляцію цієї програми, про що, за його словами, Нацрада повідомляла телекомпанію ТЕТ: «Оскільки телекомпанія ТЕТ не відреагувала на листи Нацради з попередженням, що при трансляції «Вікон» Експерною комісією встановлені обмеження по віковій категорії, до телекомпанії була застосована каральна санкція».

Також, ще одна програма ТЕТу опинилась у полі зору Національної ради – телешоу «Дім-2». Однак, для того, щоб з’ясувати наскільки правомірною є трансляція цієї передачі
Нацрада звернулася до Експертної комісії при міністерстві культури надати висновки, а до з’ясування обставин можливості показу цієї компанії на території України прийняла рішення рекомендувати телекомпанії ТЕТ припинити трансляцію телешоу.

«Телекритика» звернулася за коментарями до голови правління ЗАТ „Телекомпанія „ТЕТ” Григорія Тичини. Однак, поки що пан Тичина попередження не коментує, але завтра телекомпанія збирає прес-конференцію з цього приводу.

«Телекритика».

Реклама